Automatické změkčovače tvrdé vody

Automatické změkčovače tvrdé vody


Tvrdá voda DNES trápí, mnohé byty, domy a firmy mají potíže s tvrdou vodou a neví, že existuje přitom jednoduchý způsob, jak tomu zabránit?

 

Zlepšete si životní uroveň tím, že si zlepšíte kvalitu vody. Změňte si tvrdou vodu na měkkou. Pro změkčení tvrdé vody použijte například plně automatický změkčovač vody nebo poloautomatický změčkovač tvrdé vody, a nebo jen speciální manuální filtr na změkčení tvrdé vody

 

Změkčovač tvrdé vody Vám ušetří na neustálém pořizováním nových praček, myček nebo rychlovarných konvic. jak je to možné?

 

Změkčovač vody, kterému se také říká softener na tvrdou vodu, Vám dokáže změkčit vodu tak, že to nebude vůbec žádný problém. Tvrdá voda, nejen, že snižuje životnost zařízení jak narůstá nános vodního kamene, ale dokonce zaplatíte v důsledku ztráty tepelné efektivity až o 20% více za vaše energie. Chcete-li tomuto zabránit, pořiďte si  automatický změkčovač vody

 

Na tvrdou vodu používejte pouze  kvalitní změkčovače tvrdé vody - jinak spláčete nad výdělkem.

 

Změkčovač tvrdé vody funguje na principu výměny iontů vápníku a horřčíku za ionty sodíku, které jsou pro domácí spotřebiče neškodné Voda projde při změkčení tvrdé vody skrze vrstvu katexu. Zde dojde k nahrazení iontů tvrdé vody(hořčík a vápník) za ty sodné. 

 

Pokud si pořídíte plně automatický změkčovač tvrdé vody, nemusíte se již vůbec o nich starat.

 

Máte-li potíže se svojí tvrdou vodou, kontaktujt nás pro navržení správné technologie na úpravu tvrdé vody, neváhejte kontaktovat firmu Profivoda s r.o., která vám zajistí:

 

 • BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ
 •  
 • ODBORNOU MONTÁŽ SPRÁVNÉHO ZMĚKČOVAČE VODY
 •  
 • ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS 24/7/365

 

RYCHLÝ KONTAKT 608 060 843 NEBO INFO@PROFIVODA.CZOdborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 14. 9. 2017

  MEDIÁLNÍ ÚDAJE O (NE)KVALITĚ PITNÉ VODY

  Pesticidy ve vodách podzemních a mikroplasty ve vodách veškerých, včetně vody pitné, hýbají poslední dobou laickou veřejností. Bohužel je třeba konstatovat, že jde v drtivé většině o informace, jejichž cílem je především snaha o nárůst atraktivity příslušných médií, která je šíří.

 • 6. 9. 2017

  Kohoutková voda obsahuje plastová vlákna, zjistila studie

  Testy ukázaly, že pro miliardy lidí na celém světě je pitná voda kontaminovaná plastovými částicemi, takzvanými mikroplasty. 

 • 4. 9. 2017

  Pití vody ze studánek ekologové nedoporučují

  Ekologové i vodohospodáři nedoporučují pití nepřevařené vody ze studánek. Hygienici vodu kontrolovat nemusí. Testovat ji proto začal například Ekologický institut Veronica, který vytvořil i studánkovou mapu charakteristikou včetně kvality vody. Testy jsou ale jen základní a platí jen pro daný vzorek. V České republice je na 700 studánek.