Automatické změkčovače tvrdé vody

Automatické změkčovače tvrdé vody


Tvrdá voda DNES trápí, mnohé byty, domy a firmy mají potíže s tvrdou vodou a neví, že existuje přitom jednoduchý způsob, jak tomu zabránit?

 

Zlepšete si životní uroveň tím, že si zlepšíte kvalitu vody. Změňte si tvrdou vodu na měkkou. Pro změkčení tvrdé vody použijte například plně automatický změkčovač vody nebo poloautomatický změčkovač tvrdé vody, a nebo jen speciální manuální filtr na změkčení tvrdé vody

 

Změkčovač tvrdé vody Vám ušetří na neustálém pořizováním nových praček, myček nebo rychlovarných konvic. jak je to možné?

 

Změkčovač vody, kterému se také říká softener na tvrdou vodu, Vám dokáže změkčit vodu tak, že to nebude vůbec žádný problém. Tvrdá voda, nejen, že snižuje životnost zařízení jak narůstá nános vodního kamene, ale dokonce zaplatíte v důsledku ztráty tepelné efektivity až o 20% více za vaše energie. Chcete-li tomuto zabránit, pořiďte si  automatický změkčovač vody

 

Na tvrdou vodu používejte pouze  kvalitní změkčovače tvrdé vody - jinak spláčete nad výdělkem.

 

Změkčovač tvrdé vody funguje na principu výměny iontů vápníku a horřčíku za ionty sodíku, které jsou pro domácí spotřebiče neškodné Voda projde při změkčení tvrdé vody skrze vrstvu katexu. Zde dojde k nahrazení iontů tvrdé vody(hořčík a vápník) za ty sodné. 

 

Pokud si pořídíte plně automatický změkčovač tvrdé vody, nemusíte se již vůbec o nich starat.

 

Máte-li potíže se svojí tvrdou vodou, kontaktujt nás pro navržení správné technologie na úpravu tvrdé vody, neváhejte kontaktovat firmu Profivoda s r.o., která vám zajistí:

 

 • BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ
 •  
 • ODBORNOU MONTÁŽ SPRÁVNÉHO ZMĚKČOVAČE VODY
 •  
 • ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS 24/7/365

 

RYCHLÝ KONTAKT 608 060 843 NEBO INFO@PROFIVODA.CZOdborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 13. 11. 2017

  Radioaktivita ve vodách a nový Atomový zákon

  Od 1.1.2017 je účinná nová verze Atomového zákona. Starý zákon 18/1997 byl nahrazen novým zákonem 263/2016. Důvodem vzniku nové verze je sjednocení s legislativou Evropské unie a Evropského společenství pro atomovou energii.

 • 27. 10. 2017

  Máme se bát mikroplastů v pitné vodě?

  Že je naše planeta zaneřáděna plasty nejen od Šumavy k Tatrám, ale doslova od Aljašky k Austrálii, je zcela zřejmé, a jisté je i to, že plasty představují jeden z největších ekologických problémů do budoucnosti. Zatím se to týkalo především volné přírody, moří, rozvojových zemí a také potravinářství. Jsou nově rizikem i pro pitnou vodu, a tedy pro nás?

 • 14. 9. 2017

  MEDIÁLNÍ ÚDAJE O (NE)KVALITĚ PITNÉ VODY

  Pesticidy ve vodách podzemních a mikroplasty ve vodách veškerých, včetně vody pitné, hýbají poslední dobou laickou veřejností. Bohužel je třeba konstatovat, že jde v drtivé většině o informace, jejichž cílem je především snaha o nárůst atraktivity příslušných médií, která je šíří.