Automatické změkčovače tvrdé vody

Automatické změkčovače tvrdé vody


Tvrdá voda DNES trápí, mnohé byty, domy a firmy mají potíže s tvrdou vodou a neví, že existuje přitom jednoduchý způsob, jak tomu zabránit?

 

Zlepšete si životní uroveň tím, že si zlepšíte kvalitu vody. Změňte si tvrdou vodu na měkkou. Pro změkčení tvrdé vody použijte například plně automatický změkčovač vody nebo poloautomatický změčkovač tvrdé vody, a nebo jen speciální manuální filtr na změkčení tvrdé vody

 

Změkčovač tvrdé vody Vám ušetří na neustálém pořizováním nových praček, myček nebo rychlovarných konvic. jak je to možné?

 

Změkčovač vody, kterému se také říká softener na tvrdou vodu, Vám dokáže změkčit vodu tak, že to nebude vůbec žádný problém. Tvrdá voda, nejen, že snižuje životnost zařízení jak narůstá nános vodního kamene, ale dokonce zaplatíte v důsledku ztráty tepelné efektivity až o 20% více za vaše energie. Chcete-li tomuto zabránit, pořiďte si  automatický změkčovač vody

 

Na tvrdou vodu používejte pouze  kvalitní změkčovače tvrdé vody - jinak spláčete nad výdělkem.

 

Změkčovač tvrdé vody funguje na principu výměny iontů vápníku a horřčíku za ionty sodíku, které jsou pro domácí spotřebiče neškodné Voda projde při změkčení tvrdé vody skrze vrstvu katexu. Zde dojde k nahrazení iontů tvrdé vody(hořčík a vápník) za ty sodné. 

 

Pokud si pořídíte plně automatický změkčovač tvrdé vody, nemusíte se již vůbec o nich starat.

 

Máte-li potíže se svojí tvrdou vodou, kontaktujt nás pro navržení správné technologie na úpravu tvrdé vody, neváhejte kontaktovat firmu Profivoda s r.o., která vám zajistí:

 

 • BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ
 •  
 • ODBORNOU MONTÁŽ SPRÁVNÉHO ZMĚKČOVAČE VODY
 •  
 • ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS 24/7/365

 

RYCHLÝ KONTAKT 608 060 843 NEBO INFO@PROFIVODA.CZOdborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.

 • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.