Nabízíme vybavení nejen do domácnosti

Nabízíme řešení úpravy vody také pro firmy a průmysl. Nejen dispečery (automaty) na vodu ale

Nově i řešení pro úpravu vody pro průmysl najdete v naší nabídce. Filtrace vhodná především pro instituce typu restaurace, kavárna ale i nemocnice, tam všude umíme dodat kvalitní filtrační zařízení přesně podle potřeb zákazníka.

Filtry pro firmy a průmysl se hodí všude tam, kde není kvalitní voda a je potřeba ji dodat pro větší množství  ve vysoké kvalitě. Např. hotel, pension, či jídelna ocení řešení přesně na míru. Dokážeme filtrovat vodu na kvalitní, dokážeme jí změkčit, v případě, že je tvrdá, nebo jí dokážeme zbavit bakterií apod. vše dle Vašeho přání.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.

 • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.