Motivací je spokojený zákazník

 

spokojený zákazníkNaší motivací je spokojený zákazník. Přistupujeme k němu s porozuměním a snažíme se plně vyhovět jeho potřebám. Rádi vyslechneme co ho trápí a nabídneme správné řešení problému.

Kvalita je u nás na prvním místě, proto dovážíme své produkty ze zemí USA a Španělska od předních výrobců, kteří zaručují vysokou kvalitu na základě tradice výroby staré několik desítek let.

 

 

Řešení vody jako celek

 V oblasti úpravy vody se nesoustředíme na jednotlivé problémy, ale řešíme problém jako celek. Zákazníkovi nabízíme varianty řešení, ze kterých si může vybrat to, co mu přesně vyhovuje - ať již z hlediska ekonomického nebo estetického.

 

 

 

Našimi zákazníky nejsou jen firmy ale i domácnosti 

 

Našimi zákazníky jsou nejen velké společnosti, které díky nám ušetří několik desítek tisíc korun ročně a tak mohou ušetřené finance investovat tam, kam zrovna potřebují, například do modernizace své výroby apod., ale také domácnosti.

 

 

 

Najdeme vhodné řešení Vašich problémů s vodou

 Pokud Vás trápí jakýkoli problém s vodou, ať už se jedná o vodu z vlastní studně nebo z vodovodního řádu, my pro Vás máme vždy to správné řešení! Zajišťujeme rozbory vody, konzultace, poradenství a celkovou úpravu vody v domácnostech nebo firmách.

 

Vyzkoušejte nás a uvidíte, že i kvalitní voda může být za levné peníze.

 

Váš tým společnosti PROFI VODA.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 12. 2. 2019

  Voda podraží

  Většině Čechů letos stoupnou náklady na vodné. Průměrně o tři procenta, maximálně o necelou desetinu. Číslo je však ošemetné, protože v zemi je 3000 provozovatelů vodárenské soustavy a každý si úhrady nastavuje po svém. Nejvíce tak zdražení, důsledek inflace a zdražování vstupů, pocítí v moravskoslezském Bruntále – o 6,69 korun na kubík. 

 • 17. 12. 2018

  PF 2019

  Přejeme Vám pěkné prožití vánočních svátků a v nadcházejícím roce mnoho štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

 • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování