Motivací je spokojený zákazník

 

spokojený zákazníkNaší motivací je spokojený zákazník. Přistupujeme k němu s porozuměním a snažíme se plně vyhovět jeho potřebám. Rádi vyslechneme co ho trápí a nabídneme správné řešení problému.

Kvalita je u nás na prvním místě, proto dovážíme své produkty ze zemí USA a Španělska od předních výrobců, kteří zaručují vysokou kvalitu na základě tradice výroby staré několik desítek let.

 

 

Řešení vody jako celek

 V oblasti úpravy vody se nesoustředíme na jednotlivé problémy, ale řešíme problém jako celek. Zákazníkovi nabízíme varianty řešení, ze kterých si může vybrat to, co mu přesně vyhovuje - ať již z hlediska ekonomického nebo estetického.

 

 

 

Našimi zákazníky nejsou jen firmy ale i domácnosti 

 

Našimi zákazníky jsou nejen velké společnosti, které díky nám ušetří několik desítek tisíc korun ročně a tak mohou ušetřené finance investovat tam, kam zrovna potřebují, například do modernizace své výroby apod., ale také domácnosti.

 

 

 

Najdeme vhodné řešení Vašich problémů s vodou

 Pokud Vás trápí jakýkoli problém s vodou, ať už se jedná o vodu z vlastní studně nebo z vodovodního řádu, my pro Vás máme vždy to správné řešení! Zajišťujeme rozbory vody, konzultace, poradenství a celkovou úpravu vody v domácnostech nebo firmách.

 

Vyzkoušejte nás a uvidíte, že i kvalitní voda může být za levné peníze.

 

Váš tým společnosti PROFI VODA.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování

 • 25. 10. 2018

  Výskyt koliformních bakterií ve vodě

  Koliformní bakterie se dostávají do vody především ze septiků a městské kanalizace. Dále se mohou do vody dostat splachem odpadů ze zemědělství. Koliformní bakterie mohou vznikat i ve studních rozkladem listí či jiného biologického materiálu. 

 • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.