Motivací je spokojený zákazník

 

spokojený zákazníkNaší motivací je spokojený zákazník. Přistupujeme k němu s porozuměním a snažíme se plně vyhovět jeho potřebám. Rádi vyslechneme co ho trápí a nabídneme správné řešení problému.

Kvalita je u nás na prvním místě, proto dovážíme své produkty ze zemí USA a Španělska od předních výrobců, kteří zaručují vysokou kvalitu na základě tradice výroby staré několik desítek let.

 

 

Řešení vody jako celek

 V oblasti úpravy vody se nesoustředíme na jednotlivé problémy, ale řešíme problém jako celek. Zákazníkovi nabízíme varianty řešení, ze kterých si může vybrat to, co mu přesně vyhovuje - ať již z hlediska ekonomického nebo estetického.

 

 

 

Našimi zákazníky nejsou jen firmy ale i domácnosti 

 

Našimi zákazníky jsou nejen velké společnosti, které díky nám ušetří několik desítek tisíc korun ročně a tak mohou ušetřené finance investovat tam, kam zrovna potřebují, například do modernizace své výroby apod., ale také domácnosti.

 

 

 

Najdeme vhodné řešení Vašich problémů s vodou

 Pokud Vás trápí jakýkoli problém s vodou, ať už se jedná o vodu z vlastní studně nebo z vodovodního řádu, my pro Vás máme vždy to správné řešení! Zajišťujeme rozbory vody, konzultace, poradenství a celkovou úpravu vody v domácnostech nebo firmách.

 

Vyzkoušejte nás a uvidíte, že i kvalitní voda může být za levné peníze.

 

Váš tým společnosti PROFI VODA.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.

 • 16. 8. 2018

  90 procent studen nesplňuje limity pro pitnou vodu!

  Může za to i chemické hnojení polí. Kde je situace nejlepší?