Řada výhod foukané izolace Izotom

Jestli jste se rozhodli izolovat Váš dům, určitě je třeba do výběru materiálu zahrnout také foukanou izolaci Izotom. Jde o izolaci, která je pro svou jednoduchou aplikaci pro složité konstrukce, velice moderní. Princip aplikování je totiž velice jednoduchý. Materiál, je navezen přímo na místo určení, čímž je eliminováno riziko velikého nepořádku, naopak se zrychlí čas na realizaci. Dalšími výhodami tepelné foukané izolace jsou její tepelné vlastnosti, je stálá a odolná proti veškerým vnějším vlivům, ale i vlhkosti a škůdcům.

Foukaná izolace je vhodná pro celou řadu objektů. Pro rodinné domy tento druh izolování přináší řadu možností. Je vhodná i do starších domů, kam je nejčastěji pomocí trubice foukán izolační materiál do dutého trámového stropu, nebo se aplikuje přímo na volnou plochu. U novostaveb zateplí i složitější konstrukce.

Efektivně lze pomocí foukané izolace zateplit i firemní objekty, haly, střechy v halách. Tím lze tak docílit k výrazné úspoře finančních prostředků, především v zimě, zároveň tak ale v létě je chráněn interiér haly před rozpálenou střechou. Vhodná je i pro stavební firmy pro snížení dodacích lhůt. Vhodná je i pro izolaci zemědělských objektů, což se projeví v lepší zdravotním stavu chovaných zvířat.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou