Volné pracovní místo Plzeň-sever

Asistent čištění vrtů - Plzeň - sever

Čím se zabýváme:

Řešíme problémy spojené s množstvím a kvalitou vody.

Vrtáme studny, čistíme studny, montujeme a servisujeme čerpadla na vodu, provádíme rozbory vody, navrhujeme a instalujeme filtrační zařízení na pitnou vodu.

Co by byla vaše pracovní náplň?

Asistence pro čištění studní, náběry vzorků pro rozbory vody, komunikace se zákazníky, pomoc a řešení případů, asistence při realizaci zakázek včetně menší koordinace.

kontaktujte nás na info@profivoda.cz nebo 603 17 17 52 a řekneme vám více.

Co po vás požadujeme:

Komunikační dovednosti a ochotu se stále učit něco nového.

Co musím umět?

Manuální zručnost výhodou - vše vás naučíme a uděláme z vás odborníka na řešení pitné vody.

Co Vám nabízíme:

Nadprůměrnou odměnu přesně stanovenou na základě výsledků.

Dostanete firemní automobil, telefon,  kancelář a technické zázemí.

Hodně práce, která vás bude bavit.

Kam se mám ozvat?

Kontaktujte nás na info@profivoda.cz nebo 603 17 17 52

Napište nám

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou