Volné pracovní místo pro Plzeň Sever

Instalater - Plzeň - Sever

Čím se zabýváme:

Vrtáme studny, čistíme studny, montujeme a servisujeme čerpadla na vodu, provádíme rozbory vody, navrhujeme a instalujeme filtrační zařízení na pitnou vodu.

Co by byla vaše pracovní náplň?

Instalaterké práce, montáže zařízení.

kontaktujte nás na info@profivoda.cz nebo 603 17 17 52 a řekneme vám více.

Co po vás požadujeme:

Instalaterské práce.

Komunikační dovednosti a ochotu se stále učit něco nového.

Příjemné a profesionální vystupování u zákazníků.

Co musím umět?

Být technický zručný

Umět svařovat PPR - výhodou

Co Vám nabízíme:

Nadprůměrnou odměnu přesně stanovenou na základě výsledků.

Dostanete firemní automobil, telefon, počítač a kancelář plus technické zázemí.

Kam se mám ozvat?

Kontaktujte nás na info@profivoda.cz nebo 603 17 17 52

Napište nám

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou