Volné pracovní místo pro Střední Čechy

Jeřábník - ve Středních Čechách

Čím se zabýváme:

Vrtáme studny, čistíme studny, montujeme a servisujeme čerpadla na vodu, provádíme rozbory vody, navrhujeme a instalujeme filtrační zařízení na pitnou vodu.

Co by byla vaše pracovní náplň?

  • Řídí, obsluhuje zdvihací stroje a zařízení v rámci vykonávané pracovní pozice, provádí ostatní činnosti v oblasti manipulace v rámci celé organizace.
  • jeřábník nesedí v kabince, ale ovládá jeřáb pomocí ovladače ze země

Co po vás požadujeme:

  • Min. 2 roky praxe v manipulaci s mostovými jeřáby
  • jeřábnické a vazačské zkoušky
  • řidič VZV výhodou
  • čtení ve výkresové dokumentaci
  • schopnost samostatně pracovat

Co Vám nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti, v hale
  • jednosměnný provoz
  • zaměstnanecké výhody
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněnou kartu Multisport
  • Nadprůměrnou odměnu

Kam se mám ozvat?

mob.: + 420 603 17 17 52
email: info@profivoda.cz

Napište nám

Souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou