Změkčovače (softenery) vody pro použití ve firmách a průmyslu Tyto změkčovače vody řeší velmi častý problém s tvrdou vodou. Nejen, že je tato voda nevhodná k pití a tím méně k častému pití, ale je nevhodná pro domácnosti či vybavení a zařízení firem.

 

Kyselá voda ohrožuje zdraví

 

Mezi změkčovači vody do domácnosti a mezi změkčovačem do firem je velký rozdíl, liší se svým provedením a hlavně potřebou použití v různých prostorech a pro různě velké množství vody. Změkčovače (softenery) na vodu jsou oblíbené pro velmi užitečné řešení veškerých problémů s tvrdou vodou.

Tvrdá voda dokáže zničit spoustu vybavení ať už se jedná o kuchyně, koupelny, či vybavení jako je elektronika – rychlovarné konvice, pračky, myčky a mnohé další. Změkčovače se používají jako odstranění tvrdosti vody proto, aby byla pitná, stávají se však v poslední době také výborným šetřícím „prostředkem“ vašich nákladů.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 12. 2. 2019

  Voda podraží

  Většině Čechů letos stoupnou náklady na vodné. Průměrně o tři procenta, maximálně o necelou desetinu. Číslo je však ošemetné, protože v zemi je 3000 provozovatelů vodárenské soustavy a každý si úhrady nastavuje po svém. Nejvíce tak zdražení, důsledek inflace a zdražování vstupů, pocítí v moravskoslezském Bruntále – o 6,69 korun na kubík. 

 • 17. 12. 2018

  PF 2019

  Přejeme Vám pěkné prožití vánočních svátků a v nadcházejícím roce mnoho štěstí, zdraví a osobních i pracovních úspěchů.

 • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování