Změkčovače (softenery) vody pro použití ve firmách a průmyslu Tyto změkčovače vody řeší velmi častý problém s tvrdou vodou. Nejen, že je tato voda nevhodná k pití a tím méně k častému pití, ale je nevhodná pro domácnosti či vybavení a zařízení firem.

 

Kyselá voda ohrožuje zdraví

 

Mezi změkčovači vody do domácnosti a mezi změkčovačem do firem je velký rozdíl, liší se svým provedením a hlavně potřebou použití v různých prostorech a pro různě velké množství vody. Změkčovače (softenery) na vodu jsou oblíbené pro velmi užitečné řešení veškerých problémů s tvrdou vodou.

Tvrdá voda dokáže zničit spoustu vybavení ať už se jedná o kuchyně, koupelny, či vybavení jako je elektronika – rychlovarné konvice, pračky, myčky a mnohé další. Změkčovače se používají jako odstranění tvrdosti vody proto, aby byla pitná, stávají se však v poslední době také výborným šetřícím „prostředkem“ vašich nákladů.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.

 • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.