Změkčovače (softenery) vody pro použití ve firmách a průmyslu Tyto změkčovače vody řeší velmi častý problém s tvrdou vodou. Nejen, že je tato voda nevhodná k pití a tím méně k častému pití, ale je nevhodná pro domácnosti či vybavení a zařízení firem.

 

Kyselá voda ohrožuje zdraví

 

Mezi změkčovači vody do domácnosti a mezi změkčovačem do firem je velký rozdíl, liší se svým provedením a hlavně potřebou použití v různých prostorech a pro různě velké množství vody. Změkčovače (softenery) na vodu jsou oblíbené pro velmi užitečné řešení veškerých problémů s tvrdou vodou.

Tvrdá voda dokáže zničit spoustu vybavení ať už se jedná o kuchyně, koupelny, či vybavení jako je elektronika – rychlovarné konvice, pračky, myčky a mnohé další. Změkčovače se používají jako odstranění tvrdosti vody proto, aby byla pitná, stávají se však v poslední době také výborným šetřícím „prostředkem“ vašich nákladů.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 6. 11. 2019

  Blíží se konference Počítáme s vodou

  Ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se dne 27. 11. 2019 bude konat mezinárodní konference „POČÍTÁME S VODOU“, která již pátým rokem umožnuje zviditelnit vždy vybranou oblast týkající se hospodaření s dešťovou vodou.

   

 • 25. 10. 2019

  Praha 3 bez vody

  Praha 3 bez vody. Kvůli havárii byla přerušena dodávka pro téměř 52 tisíc lidí

   

  PRAHA Téměř 52.000 lidí z pražského Žižkova, Jarova, Strašnic, Malešic, Vršovic a Vinohrad zůstalo ve středu večer bez pitné vody. 

    

 • 23. 5. 2019

  Dešťová voda na zahradě

  Dešťová voda na zahradě: Jak ji využít do poslední kapky, abyste snížili účty za pitnou vodu