Změkčovače (softenery) vody pro použití ve firmách a průmyslu Tyto změkčovače vody řeší velmi častý problém s tvrdou vodou. Nejen, že je tato voda nevhodná k pití a tím méně k častému pití, ale je nevhodná pro domácnosti či vybavení a zařízení firem.

 

Kyselá voda ohrožuje zdraví

 

Mezi změkčovači vody do domácnosti a mezi změkčovačem do firem je velký rozdíl, liší se svým provedením a hlavně potřebou použití v různých prostorech a pro různě velké množství vody. Změkčovače (softenery) na vodu jsou oblíbené pro velmi užitečné řešení veškerých problémů s tvrdou vodou.

Tvrdá voda dokáže zničit spoustu vybavení ať už se jedná o kuchyně, koupelny, či vybavení jako je elektronika – rychlovarné konvice, pračky, myčky a mnohé další. Změkčovače se používají jako odstranění tvrdosti vody proto, aby byla pitná, stávají se však v poslední době také výborným šetřícím „prostředkem“ vašich nákladů.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování

 • 25. 10. 2018

  Výskyt koliformních bakterií ve vodě

  Koliformní bakterie se dostávají do vody především ze septiků a městské kanalizace. Dále se mohou do vody dostat splachem odpadů ze zemědělství. Koliformní bakterie mohou vznikat i ve studních rozkladem listí či jiného biologického materiálu. 

 • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.