Vyřešení tvrdé vody

příklad na řešení tvrdé vody Domluvili jsme se, že se k němu pojedeme podívat a uvidíme, co se s tím dá dělat.

Vždycky totiž chceme místo vidět, změřit si vodu a podívat se na to, jaké jsou dispozice, a pak navrhnout konkrétní řešení. Zastavili jsme se tedy u klienta, když jsme projížděli kolem Brna.

 

Změřili jsme si hodnoty vody a zjistili jsme, že přístroje, které mu firma navrhla a prodala před několika lety, nejsou úplně vhodné pro jeho kapacitu spotřebované vody a už vůbec ne pro tvrdost vody, kterou potřebuje řešit. Proto mu přístroj nemohl fungovat.

 

Navrhli jsme mu tedy řešení šité na míru. Nabídli jsme mu přístroj Denver 30 - vyšší kvalitativní řady, o který se nemusí tolik starat. Je to přístroj, který zvládne upravit i tvrdší vodu a má velkou kapacitu. To znamená, že jeho náklady na spotřebu vody a elektrické energie jsou nižší než u jiných podobných změkčovačů vody.

 

Náš zákazník také nechtěl často doplňovat sůl, která se do změkčovačů doplňovat musí. Proto jsme mu doporučili jeden z nejlepších přístrojů, který je k dispozici.

 

Následně chtěl klient od nás vyměnit i druhý přístroj, který měl v kuchyni na úpravu pitné vody. Po provedeném měření jsme mu však doporučili, aby si tento přístroj nechal. Byl totiž poměrně kvalitní a odváděl dobrou práci. Pro nás by to sice bylo o jednu zakázku více, ale klient by zbytečně utratil peníze.

 

Dalším problémem tohoto zákazníka byl špatný servis dané firmy. Když mu totiž přístroj přestal fungovat, nemohl se firmy dovolat. Když už někdo přece jen z firmy přijel, naúčtoval si opravu změkčovače, který poté stejně nefungoval a ani fungovat nemohl, protože byl poddimenzován.

 

Dnes je zákazník spokojený. Jeho změkčovač funguje jak má a voda je změkčená ze 4,5 mmol/litr na 1,2 mmol/litr. Našemu zákazníkovi už se nerozbíjí žádné bojlery ani podobná zařízení na vodu, která má v domě.Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 6. 11. 2019

  Blíží se konference Počítáme s vodou

  Ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se dne 27. 11. 2019 bude konat mezinárodní konference „POČÍTÁME S VODOU“, která již pátým rokem umožnuje zviditelnit vždy vybranou oblast týkající se hospodaření s dešťovou vodou.

   

 • 25. 10. 2019

  Praha 3 bez vody

  Praha 3 bez vody. Kvůli havárii byla přerušena dodávka pro téměř 52 tisíc lidí

   

  PRAHA Téměř 52.000 lidí z pražského Žižkova, Jarova, Strašnic, Malešic, Vršovic a Vinohrad zůstalo ve středu večer bez pitné vody. 

    

 • 23. 5. 2019

  Dešťová voda na zahradě

  Dešťová voda na zahradě: Jak ji využít do poslední kapky, abyste snížili účty za pitnou vodu