Náš dodavatel má certifikát kvality pro EU

Své produkty dodává především do USA a Evropy, kde působí ve Španělsku již cca 20 let. Díky rozmachu dopravy, dobrým logistickým službám a kvalitě výrobků má jenom ve Španělsku již více než 30 000 spokojených zákazníků a proto jsme se rozhodli ho dostat na český trh.

 

Díky zkušenostem s kvalitou jeho služeb a produktů jsme v každodenním kontaktu s tímto výrobcem, který nám poskytuje odborný kaučink - jak po obchodní, tak po technologické stránce a dále odbornou přípravu pro prodej i servis všech námi nabízených produktů.

 

dodavatel prostory dodavatel
dodavatel produktů dodavatel produktů

 Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.

 • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.