Instalatérské služby po celé ČR

Služby / Instalatérské služby

Naše instalatérské služby

Instalatér zajistí, zjednodušeně řečeno, dopravu vody od zdroje až k vám. Umí vodovodní potrubí zhotovit, namontovat, ale pak také i opravit v případě problému. A to jak to vnitřní i vnější, pro vodu odpadní, užitkovou i pitnou. A poradí si samozřejmě i s přidruženými zařízeními (baterie, výměníkové stanice atd.). Instalatér zvládne vše – od drobných oprav v podobě kapajícího kohoutku po náročnější úkony. 

 

V čem konkrétně vám pomůže náš instalatér? 

 • Zajistí instalaci a výměnu vodovodních stoupaček a ležatých instalatérských rozvodů.
 • Poradí si s realizací bytových vodovodních rozvodů i se svařováním potrubí z PPR.
 • Nainstaluje vodovodní přípojku.
 • Zrealizuje montáže a výměny vodoměrů a montáž hydrantových rozvodů.
 • Pomůže vám s renovací a rekonstrukcí vaší koupelny.
 • Provede montáž zařizovacích předmětů (WC, vany, bidety, sprchové kouty, koupelnový nábytek, baterie a podobně) a sem samozřejmě náleží i demontáž těch stávajících.
 • Zařídí instalaci venkovních a vnitřních rozvodů pro kanalizaci a také kanalizační přípojky.
 • Obstará montáž nebo opravu bojleru.

 

Proč si vybrat zrovna nás a služby našeho instalatera?

Nezbytností je užití kvalitních materiálů, kupříkladu ty pro vnitřní rozvody vody musejí vyhovět přísným standardům pro pitnou vodu. Za kvalitu všech námi používaných produktů vám ručíme, dbáme na jejich certifikaci. Navíc se odvětví velmi rychle vyvíjí, což s sebou nese novinky jak v oblasti vlastních produktů, tak i postupů. Samotný instalatér musí být osoba s dostatečnou zkušeností a s patřičnou praxí, ale nesmí se spoléhat jen na to, co už ví – další rozvíjení vlastních vědomostí a schopností je podmínkou pro kvalitní vykonávání řemesla.

 

Potřebujete Instalatéra?

Pro nás je nezbytná především komunikace. Nejprve si promyslíme nejvhodnější postup a otevřeně si o všem pohovoříme i s vámi. Vysvětlíme, jaké jsou možnosti, zmíníme jejich výhody i nevýhody a stanovíme odhad konečné ceny. Rozhodně se nesnažíme nic uspěchat a je nám vlastní preciznost. Převezmeme si na sebe veškeré starosti, ale vás se v žádné fázi nesnažíme obejít, kdykoli máte možnost se zeptat na všechno, co vám není jasné.

 

Kde instalatérské služby poskytujeme?

Působíme po celé České republice, takže vám potřebné služby umíme zajistit nejen v Praze, Plzni a blízkém okolí, ale i v Brně a dalších městech.Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 6. 11. 2019

  Blíží se konference Počítáme s vodou

  Ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se dne 27. 11. 2019 bude konat mezinárodní konference „POČÍTÁME S VODOU“, která již pátým rokem umožnuje zviditelnit vždy vybranou oblast týkající se hospodaření s dešťovou vodou.

   

 • 25. 10. 2019

  Praha 3 bez vody

  Praha 3 bez vody. Kvůli havárii byla přerušena dodávka pro téměř 52 tisíc lidí

   

  PRAHA Téměř 52.000 lidí z pražského Žižkova, Jarova, Strašnic, Malešic, Vršovic a Vinohrad zůstalo ve středu večer bez pitné vody. 

    

 • 23. 5. 2019

  Dešťová voda na zahradě

  Dešťová voda na zahradě: Jak ji využít do poslední kapky, abyste snížili účty za pitnou vodu