Rozbor vody Pelhřimov - Kraj Vysočina

Služby / Rozbor vody / Rozbor vody Vysočina

Rozbor vody Pelhřimov - celá Vysočina

 

Pít či nepít, to je oč tu běží aneb nepodceňujme rozbor vody na Vysočině?

Kvalita vody může představovat i značně problematickou záležitost. Požadavky na pitnou vodu jsou definovány vyhláškou č. 252/2004 Sb. Přičemž platí mírně odlišné podmínky pro veřejné a individuální zásobování. Což znamená, že pokud vlastníte studnu, týkají se vás méně striktní požadavky ohledně jednotlivých mikrobiologických a biologických ukazatelů. I tak se ovšem vyplatí rozbor vody nepodcenit. Bez něj totiž nejste schopni spolehlivě určit, zda je voda vhodná k pití či nikoli, velmi častým je kupříkladu výskyt bakterií. Spolehlivým ukazatelem nemusí být dokonce ani to, že vše vypadá v pořádku i po požití. Zdravotní obtíže se mohou dostavit jednoduše teprve postupem času.

 

Co je rozbor vody, jak a kde probíhá  rozbor vody na Vysočině?

 

Pitná voda má, jak už jsme zmínili, svou zákonem danou definici. Legislativně je upraveno především to, co přesně být ve vodě nesmí a které hodnoty jsou nadlimitní. Optimální parametry pro pitnou vodu dosud nijak konkrétně stanoveny nemáme. Přesné hodnoty jednotlivýchbiologických, mikrobiologických, fyzikálních a chemických ukazatelů dokáže stanovit právě až rozbor vody.

Po telefonické, mailové nebo osobní objednávce k vám přijedeme a odebereme vzorek vody. Případně vám vysvětlíme předem, jak postupovat a zvládnete to i sami. A my už si ho přebereme a odvezeme do akreditované laboratoře, která nám odpoví na to, jestli je vaše voda pitná nebo není. Pokud je, naše práce je zdárně u konce. V případě, že není, navrhneme další postup. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně i s ohledem na jeho finanční možnosti.

 

Co vám přinese spolupráce s námi na Vysočině?

 

Nejen jistotu, že voda, kterou pijete, vám nezpůsobí zdravotní komplikace, ale také férový přístup podložený mnohaletou zkušeností, výběrem těch nejlepších partnerů, certifikovanými výrobky a flexibilitou. Jsme schopni vám zajistit rozbor vody za přijatelnou cenu po celé České republice.

 

Potřebujete rozbor vody na Vysočině?

 

Můžete se obrátit na nás. Jedna z našich poboček sídlí přímo na Vysočině. Stačí nás kontaktovat. Chcete se na něco konkrétního zeptat nebo jste na webu požadovanou informaci prostě nenašli? I tehdy  napište nebo zavolejte. Jakmile se nám ozvete, dopředu s vámi probereme cenu. Komunikace s našimi klienty je pro nás po celou dobu velmi důležitá, v případě že objevíme po vyhodnocení rozboru problém, prodiskutujeme s vámi otevřeně i jeho řešení.

 

Technologické řešení od našeho technologa jako bonus k rozboru vody  na Vysočině zdarma.  

Pokud si u nás necháte vypracovat rozbor vody a následně zjistíte, že voda není v pořádku, není pitná, nebo její hodnoty jsou na hranici použitelnosti. Požádejte nás a my vám vypracujeme technologické řešení na úpravu vody zcela zdarma. Dostanete od nás technologickou podporu - můžete s námi konzultovat veškeré požadavky.

 Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování

 • 25. 10. 2018

  Výskyt koliformních bakterií ve vodě

  Koliformní bakterie se dostávají do vody především ze septiků a městské kanalizace. Dále se mohou do vody dostat splachem odpadů ze zemědělství. Koliformní bakterie mohou vznikat i ve studních rozkladem listí či jiného biologického materiálu. 

 • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.