Rozbor vody Pelhřimov - Kraj Vysočina

Služby / Rozbor vody / Rozbor vody Vysočina

Rozbor vody Pelhřimov - celá Vysočina

 

Pít či nepít, to je oč tu běží aneb nepodceňujme rozbor vody na Vysočině?

Kvalita vody může představovat i značně problematickou záležitost. Požadavky na pitnou vodu jsou definovány vyhláškou č. 252/2004 Sb. Přičemž platí mírně odlišné podmínky pro veřejné a individuální zásobování. Což znamená, že pokud vlastníte studnu, týkají se vás méně striktní požadavky ohledně jednotlivých mikrobiologických a biologických ukazatelů. I tak se ovšem vyplatí rozbor vody nepodcenit. Bez něj totiž nejste schopni spolehlivě určit, zda je voda vhodná k pití či nikoli, velmi častým je kupříkladu výskyt bakterií. Spolehlivým ukazatelem nemusí být dokonce ani to, že vše vypadá v pořádku i po požití. Zdravotní obtíže se mohou dostavit jednoduše teprve postupem času.

 

Co je rozbor vody, jak a kde probíhá  rozbor vody na Vysočině?

 

Pitná voda má, jak už jsme zmínili, svou zákonem danou definici. Legislativně je upraveno především to, co přesně být ve vodě nesmí a které hodnoty jsou nadlimitní. Optimální parametry pro pitnou vodu dosud nijak konkrétně stanoveny nemáme. Přesné hodnoty jednotlivýchbiologických, mikrobiologických, fyzikálních a chemických ukazatelů dokáže stanovit právě až rozbor vody.

Po telefonické, mailové nebo osobní objednávce k vám přijedeme a odebereme vzorek vody. Případně vám vysvětlíme předem, jak postupovat a zvládnete to i sami. A my už si ho přebereme a odvezeme do akreditované laboratoře, která nám odpoví na to, jestli je vaše voda pitná nebo není. Pokud je, naše práce je zdárně u konce. V případě, že není, navrhneme další postup. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně i s ohledem na jeho finanční možnosti.

 

Co vám přinese spolupráce s námi na Vysočině?

 

Nejen jistotu, že voda, kterou pijete, vám nezpůsobí zdravotní komplikace, ale také férový přístup podložený mnohaletou zkušeností, výběrem těch nejlepších partnerů, certifikovanými výrobky a flexibilitou. Jsme schopni vám zajistit rozbor vody za přijatelnou cenu po celé České republice.

 

Potřebujete rozbor vody na Vysočině?

 

Můžete se obrátit na nás. Jedna z našich poboček sídlí přímo na Vysočině. Stačí nás kontaktovat. Chcete se na něco konkrétního zeptat nebo jste na webu požadovanou informaci prostě nenašli? I tehdy  napište nebo zavolejte. Jakmile se nám ozvete, dopředu s vámi probereme cenu. Komunikace s našimi klienty je pro nás po celou dobu velmi důležitá, v případě že objevíme po vyhodnocení rozboru problém, prodiskutujeme s vámi otevřeně i jeho řešení.

 

Technologické řešení od našeho technologa jako bonus k rozboru vody  na Vysočině zdarma.  

Pokud si u nás necháte vypracovat rozbor vody a následně zjistíte, že voda není v pořádku, není pitná, nebo její hodnoty jsou na hranici použitelnosti. Požádejte nás a my vám vypracujeme technologické řešení na úpravu vody zcela zdarma. Dostanete od nás technologickou podporu - můžete s námi konzultovat veškeré požadavky.

 Napište nám


Souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 13. 11. 2017

  Radioaktivita ve vodách a nový Atomový zákon

  Od 1.1.2017 je účinná nová verze Atomového zákona. Starý zákon 18/1997 byl nahrazen novým zákonem 263/2016. Důvodem vzniku nové verze je sjednocení s legislativou Evropské unie a Evropského společenství pro atomovou energii.

 • 27. 10. 2017

  Máme se bát mikroplastů v pitné vodě?

  Že je naše planeta zaneřáděna plasty nejen od Šumavy k Tatrám, ale doslova od Aljašky k Austrálii, je zcela zřejmé, a jisté je i to, že plasty představují jeden z největších ekologických problémů do budoucnosti. Zatím se to týkalo především volné přírody, moří, rozvojových zemí a také potravinářství. Jsou nově rizikem i pro pitnou vodu, a tedy pro nás?

 • 14. 9. 2017

  MEDIÁLNÍ ÚDAJE O (NE)KVALITĚ PITNÉ VODY

  Pesticidy ve vodách podzemních a mikroplasty ve vodách veškerých, včetně vody pitné, hýbají poslední dobou laickou veřejností. Bohužel je třeba konstatovat, že jde v drtivé většině o informace, jejichž cílem je především snaha o nárůst atraktivity příslušných médií, která je šíří.