Čištění kopaných studní po celé České Republice

Služby / Rozbor vody / Čištění kopané studny

Proč čistit kopanou studnu?

Kopanou studnu je důležité čistit, protože různé odumřelé organizmy, zbytky rostlin, keřů, listů, hmyzu, nebo hlodavců které mohou do kopané studny napadat,  vodu hygienicky i mechanicky znečistí.
 
Rostliny rostoucí uvnitř studny taé bývají problémem, je potřeba je z kopané studny pravidelně odstraňovat a pravidelnou údržbou znemožnit jejich další růst a vegetaci.  
 

Jak často kopanou studnu vyčistit?

 

Minimální perioda u kopaných studní by měla být jedna kontrolní a servisní prohlídka za rok. Pokud je kopaná studna určena jako zdroj pitné vody, je potřeba provádět pravidelný rozbor vody a dle výsledků se rozhodnout pro čištění kopané studny.
Z našich zkušeností vychází a doporučujeme čistit kopanou studnu, když ze studny teče znečištěná voda, nebo když začne zapáchat, při povodních, vydatných, vytrvalých deštích nebo maximálně do 5-ti let.
 

Jak kopanou studnu čistíme? 

 

 

K čištění kopané studny používáme profesionální techniku, té nejvyšší úrovně a dosahujeme tak o mnoho procent vyšší kvalitu čištění, než konkurecne, která viděla čištění 2 x na internetu pořídila živnostenský list a pustila se do práce a předstírá, že ví co dělá. 

 

 Napište nám


Souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou