Čištění kopaných studní po celé České Republice

Služby / Rozbor vody / Čištění kopané studny

Proč čistit kopanou studnu?

Kopanou studnu je důležité čistit, protože různé odumřelé organizmy, zbytky rostlin, keřů, listů, hmyzu, nebo hlodavců které mohou do kopané studny napadat,  vodu hygienicky i mechanicky znečistí.
 
Rostliny rostoucí uvnitř studny taé bývají problémem, je potřeba je z kopané studny pravidelně odstraňovat a pravidelnou údržbou znemožnit jejich další růst a vegetaci.  
 

Jak často kopanou studnu vyčistit?

 

Minimální perioda u kopaných studní by měla být jedna kontrolní a servisní prohlídka za rok. Pokud je kopaná studna určena jako zdroj pitné vody, je potřeba provádět pravidelný rozbor vody a dle výsledků se rozhodnout pro čištění kopané studny.
Z našich zkušeností vychází a doporučujeme čistit kopanou studnu, když ze studny teče znečištěná voda, nebo když začne zapáchat, při povodních, vydatných, vytrvalých deštích nebo maximálně do 5-ti let.
 

Jak kopanou studnu čistíme? 

 

 

K čištění kopané studny používáme profesionální techniku, té nejvyšší úrovně a dosahujeme tak o mnoho procent vyšší kvalitu čištění, než konkurecne, která viděla čištění 2 x na internetu pořídila živnostenský list a pustila se do práce a předstírá, že ví co dělá. 

 

 Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 6. 11. 2019

  Blíží se konference Počítáme s vodou

  Ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se dne 27. 11. 2019 bude konat mezinárodní konference „POČÍTÁME S VODOU“, která již pátým rokem umožnuje zviditelnit vždy vybranou oblast týkající se hospodaření s dešťovou vodou.

   

 • 25. 10. 2019

  Praha 3 bez vody

  Praha 3 bez vody. Kvůli havárii byla přerušena dodávka pro téměř 52 tisíc lidí

   

  PRAHA Téměř 52.000 lidí z pražského Žižkova, Jarova, Strašnic, Malešic, Vršovic a Vinohrad zůstalo ve středu večer bez pitné vody. 

    

 • 23. 5. 2019

  Dešťová voda na zahradě

  Dešťová voda na zahradě: Jak ji využít do poslední kapky, abyste snížili účty za pitnou vodu