Proč čistit kopanou studnu?

Proč čistit kopanou studnu?

Kopanou studnu je důležité čistit, z vícero důvodů. Jednak je to váš zdroj pitné vody a pokud se o něj nestaráte a studnu nečistíte, bude tomu stejně tak, jako když se nestaráte o jakoukoliv jinou věc, dům, auto, atd...
 
 
Prostě vaše studna, přestane fungovat dobře a voda ve studni již nebude pitná, nebo se může stát, že voda ve studni nebude vůbec. 
 
 
V každé studni se postupem času nahromadí sedimenty, to jsou pevné částice, jako je bahno, písek, rez, atd... Dále se ve studni hromadí různé organické částice, jako zbytky rostlin, keřů, listů, hmyzu a případně hlodavců. Tyto do studny napadají a vodu zněčištují. 
 
Proto je nutné studnu pravidelně profesionálně vyčistit a desinfikovat. 


Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 6. 11. 2019

  Blíží se konference Počítáme s vodou

  Ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze se dne 27. 11. 2019 bude konat mezinárodní konference „POČÍTÁME S VODOU“, která již pátým rokem umožnuje zviditelnit vždy vybranou oblast týkající se hospodaření s dešťovou vodou.

   

 • 25. 10. 2019

  Praha 3 bez vody

  Praha 3 bez vody. Kvůli havárii byla přerušena dodávka pro téměř 52 tisíc lidí

   

  PRAHA Téměř 52.000 lidí z pražského Žižkova, Jarova, Strašnic, Malešic, Vršovic a Vinohrad zůstalo ve středu večer bez pitné vody. 

    

 • 23. 5. 2019

  Dešťová voda na zahradě

  Dešťová voda na zahradě: Jak ji využít do poslední kapky, abyste snížili účty za pitnou vodu