Změkčovače tvrdé vody - montáž - prodej - servis

Služby / Úprava vody / Změkčení tvrdé vody

Tvrdá voda a její důsledky

Určitě jste někdy pozorovali projev tvorby vodního kamene TVRDÉ VODY na dně rychlovarné konvice a nebo u vnější stěny bubnu pračky. Možná jste tomu nevěnovali moc pozornosti, ale chceme Vám ukázat, že tento problém s minerály  VÁPNÍKU A HOŘČÍKU stojí určitě za řešení a dá se vyřešit. 

Vodní kámen - projev tvrdé vody

Vodní kámen je pevný povlak, který je usazován na stěnách nádob, ve kterých je přechovávána, vedena nebo především zahřívána a poté ochlazována tvrdá voda, jejíž teplota nedosahuje 100°C. Základní složkou vodního kamene je obvykle uhličitan vápenatý.

  

Tvrdá voda a její škodlivot pro organismus

 Tvrdá voda není dobrá především pro náš organizmus. Spolu s chlorem nebo dalšími nežádoucími látkami ohrožuje naše zdraví a stává se tak problémem, který bychom měli vyřešit.

 

Softenery-změkčovače tvrdé vody

mají účinky, které jsou mnohdy dalekosáhlejší, než si myslíte. Řeší nejen problém tvrdé vody, ale dokáží působit a zlepšovat i Vaše zdraví ve spojitosti z působení tvrdé vody na zdraví člověka a snižují náklady na domácnost. Jelikož tvrdá voda zvyšuje spotřebu energie na ohřev tvrdé vody a také zvyšuje opotřebování veškerých spotřebičů, které přicházejí do styku s tvrdou vodou. V poslední v řadě díky měkké vodě ušetříte za veškerou chemii, saponáty, prácí prostředky a kosmetiku. jelikož tvrdá voda vyžaduje daleko silnější koncentráty, než voda měkká. 

 

ZDRAVÍ SE ZMĚKČOVAČEM


zdraví a změkčovače vodyZměkčovač pro změkčení vody není vhodný jen pro vaše oblečení, ale je vhodný také pro vás.
Změkčení vody udělá vaši pokožku jemnější a hebkou a vaše vlasy budou  krásnější bez matného vzhledu.

 

loading...
 

 

 

 

 


ČISTOTA SE ZMĚKČOVAČEM


čistota - změkčovače vodyMěkká voda získaná pomocí našeho změkčovače využívá své původní  vlastnosti, odstraní nadbytek vápníku a hořčíku a dalších nečistot, které ohrožují vaši rodinu, domácí zařízení, jako jsou pračka, bojler a ostatní s čím příchází tvrdá voda do styku. S měkkou vodou se domácnost a čistota v domácnosti lépe a daleko snadněj

loading...
 

 

 

 

 


KRÁSA SE ZMĚKČOVAČEM


krása bez kosmetiky změkčovače vodyKrémy, tělová mléka a další přípravky pro ošetření vaší pleti a vlasů již nebudete potřebovat.   
Pokud máte měkkou vodu, bude mít vaše pokožka  a vlasy svůj přirozený lesk a hebkost.

 

 

 

 

 


ÚSPORA SE ZMĚKČOVAČEM


šetření a změkčovače vodySnížíte 50% z nákladů na čištění znečištěných spotřebičů vodním kamenem. Vaše pračka i myčka budou díky
měkké vodě stále jako nové a bez drahých oprav.

loading...
 

 

 

 

 


ÚKLID SE ZMĚKČOVAČEM


úklid ze softenerem - změkčovač vodyNáš změkčovač vám pomůže udržet váš domov v čistotě. Chromové baterie a další doplňky už
nebudete muset stále drhnout, budou čisté. I vaše skleněné nádobí bude bez šmouh krásné.

 

 

 

 

 


OCHRANA SE ZMĚKČOVAČEM


ochrana - změkčovač vodyZměkčená voda při praní způsobí, že oblečení není vybělené, neztrácí rychle svoji barvu a pružnost.
Oblečení je díky měkké vodě jemné, hebké a chráněné před poničením.

 

 

 

 Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.

 • 16. 8. 2018

  90 procent studen nesplňuje limity pro pitnou vodu!

  Může za to i chemické hnojení polí. Kde je situace nejlepší?