Tvrdá voda a její důsledky

Určitě jste někdy pozorovali projev tvorby vodního kamene TVRDÉ VODY na dně rychlovarné konvice a nebo u vnější stěny bubnu pračky. Možná jste tomu nevěnovali moc pozornosti, ale chceme Vám ukázat, že tento problém s minerály  VÁPNÍKU A HOŘČÍKU stojí určitě za řešení a dá se vyřešit. 

Vodní kámen - projev tvrdé vody

Vodní kámen je pevný povlak, který je usazován na stěnách nádob, ve kterých je přechovávána, vedena nebo především zahřívána a poté ochlazována tvrdá voda, jejíž teplota nedosahuje 100°C. Základní složkou vodního kamene je obvykle uhličitan vápenatý.

  

Tvrdá voda a její škodlivot pro organismus

 Tvrdá voda není dobrá především pro náš organizmus. Spolu s chlorem nebo dalšími nežádoucími látkami ohrožuje naše zdraví a stává se tak problémem, který bychom měli vyřešit.

 

Softenery-změkčovače tvrdé vody

mají účinky, které jsou mnohdy dalekosáhlejší, než si myslíte. Řeší nejen problém tvrdé vody, ale dokáží působit a zlepšovat i Vaše zdraví ve spojitosti z působení tvrdé vody na zdraví člověka a snižují náklady na domácnost. Jelikož tvrdá voda zvyšuje spotřebu energie na ohřev tvrdé vody a také zvyšuje opotřebování veškerých spotřebičů, které přicházejí do styku s tvrdou vodou. V poslední v řadě díky měkké vodě ušetříte za veškerou chemii, saponáty, prácí prostředky a kosmetiku. jelikož tvrdá voda vyžaduje daleko silnější koncentráty, než voda měkká. 

 

ZDRAVÍ SE ZMĚKČOVAČEM


zdraví a změkčovače vodyZměkčovač pro změkčení vody není vhodný jen pro vaše oblečení, ale je vhodný také pro vás.
Změkčení vody udělá vaši pokožku jemnější a hebkou a vaše vlasy budou  krásnější bez matného vzhledu.

 

loading...
 

 

 

 

 


ČISTOTA SE ZMĚKČOVAČEM


čistota - změkčovače vodyMěkká voda získaná pomocí našeho změkčovače využívá své původní  vlastnosti, odstraní nadbytek vápníku a hořčíku a dalších nečistot, které ohrožují vaši rodinu, domácí zařízení, jako jsou pračka, bojler a ostatní s čím příchází tvrdá voda do styku. S měkkou vodou se domácnost a čistota v domácnosti lépe a daleko snadněj

loading...
 

 

 

 

 


KRÁSA SE ZMĚKČOVAČEM


krása bez kosmetiky změkčovače vodyKrémy, tělová mléka a další přípravky pro ošetření vaší pleti a vlasů již nebudete potřebovat.   
Pokud máte měkkou vodu, bude mít vaše pokožka  a vlasy svůj přirozený lesk a hebkost.

 

 

 

 

 


ÚSPORA SE ZMĚKČOVAČEM


šetření a změkčovače vodySnížíte 50% z nákladů na čištění znečištěných spotřebičů vodním kamenem. Vaše pračka i myčka budou díky
měkké vodě stále jako nové a bez drahých oprav.

loading...
 

 

 

 

 


ÚKLID SE ZMĚKČOVAČEM


úklid ze softenerem - změkčovač vodyNáš změkčovač vám pomůže udržet váš domov v čistotě. Chromové baterie a další doplňky už
nebudete muset stále drhnout, budou čisté. I vaše skleněné nádobí bude bez šmouh krásné.

 

 

 

 

 


OCHRANA SE ZMĚKČOVAČEM


ochrana - změkčovač vodyZměkčená voda při praní způsobí, že oblečení není vybělené, neztrácí rychle svoji barvu a pružnost.
Oblečení je díky měkké vodě jemné, hebké a chráněné před poničením.

 

 

 

 

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou