Příklady řešení vody pro domácnost i firmy

 ilustrační obrázek -instalace filtrace vody do domuPan P. M. měl po předložení rozboru vody zjištěné bakterie a dusičnany. Voda byla kalná. Pro řešení tohoto problému jsme použili UV lampu pro domy, plus sedimentační filtry. Spolu s domácím filtrem na vodu má tento náš zákazník doma kvalitní pitnou vodu, kterou jsme vytvořili z vody nevhodné pro pití.

 

 

 

 

 

Další náš klient pan A. A. měl pět po rozboru vody a i sám věděl, že v domácnosti má tvrdou vodu a bakterie. Nabídli jsme mu tedy změkčovač vody, tak aby voda byla upravená-měkká a neusazoval se vodní kámen a neničil tak domácí spotřebiče, kohoutky, bojler atd. Dále jsme přidali chlorizační jednotku pro likvidaci bakterií, a tím se všechny problémy s vodou vyřešili.

 

 

 

 

instalace filtru do domácnosti Paní Z. K. si nechala u nás udělat rozbor vody a po jeho vypracování byly ve vodě zjištěny bakterie a dusičnany. Připravili jsme tedy pro ni kvalitní 8 stupňový filtr pro domácnost a paní má doma dnes "kojeneckou" vodu vhodnou i pro její maminku, které je 83 let.

 

 

 

 

 

 

U zákazníka V. B. byla také zjištěna velmi tvrdá voda špatné kvality a bakterie, které se vyskytují spolu s tvrdou vodou často. Použili jsme sedimentační filtry, UV lampu a změkčovač vody pro rodinné domy. Do kuchyně jsme pak nainstalovali domácí 7 stupňový filtr pro kvalitní pitnou vodu přímo z kohoutku.

 

 

 

 

 

 

Firma z jihočeského kraje, která nás oslovila kvůli řešení pitné vody, chtěla nejen ušetřit, ale zbavit se problémů s vodou. Mají svoji studnu a ve studni bylo příliš manganu a voda byla příliš měkká a nevhodná pro užívání - nepitná. Tato firma tedy ročně utratila za dováženou vodu v barelech pro své zaměstnance cca 90.000,- Kč. Nabídli jsme jí řešení a namontovali zařízení, které má v sobě několika stupňovou filtraci, dále ohřev vody na kávu a chlazení vody v letních měsících.

 

ilustrační foto - instalace dispenser

 

 

Celkem za tyto zařízení firma utratila asi 55.000,-. Dnes již nemusí investovat do drahé vody v barelech takové obnosy, a tak 90.000,- ušetří ročně díky správnému řešení s vodou. Navíc má kvalitní vodu vždy po ruce.

 

 

 

 

 Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 30. 10. 2018

  Na novou studnu se od ledna počká

  Na novou studnu se od ledna počká až o půl roku déle, přibylo papírování

 • 25. 10. 2018

  Výskyt koliformních bakterií ve vodě

  Koliformní bakterie se dostávají do vody především ze septiků a městské kanalizace. Dále se mohou do vody dostat splachem odpadů ze zemědělství. Koliformní bakterie mohou vznikat i ve studních rozkladem listí či jiného biologického materiálu. 

 • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.