Příklady řešení vody pro domácnost i firmy

 ilustrační obrázek -instalace filtrace vody do domuPan P. M. měl po předložení rozboru vody zjištěné bakterie a dusičnany. Voda byla kalná. Pro řešení tohoto problému jsme použili UV lampu pro domy, plus sedimentační filtry. Spolu s domácím filtrem na vodu má tento náš zákazník doma kvalitní pitnou vodu, kterou jsme vytvořili z vody nevhodné pro pití.

 

 

 

 

 

Další náš klient pan A. A. měl pět po rozboru vody a i sám věděl, že v domácnosti má tvrdou vodu a bakterie. Nabídli jsme mu tedy změkčovač vody, tak aby voda byla upravená-měkká a neusazoval se vodní kámen a neničil tak domácí spotřebiče, kohoutky, bojler atd. Dále jsme přidali chlorizační jednotku pro likvidaci bakterií, a tím se všechny problémy s vodou vyřešili.

 

 

 

 

instalace filtru do domácnosti Paní Z. K. si nechala u nás udělat rozbor vody a po jeho vypracování byly ve vodě zjištěny bakterie a dusičnany. Připravili jsme tedy pro ni kvalitní 8 stupňový filtr pro domácnost a paní má doma dnes "kojeneckou" vodu vhodnou i pro její maminku, které je 83 let.

 

 

 

 

 

 

U zákazníka V. B. byla také zjištěna velmi tvrdá voda špatné kvality a bakterie, které se vyskytují spolu s tvrdou vodou často. Použili jsme sedimentační filtry, UV lampu a změkčovač vody pro rodinné domy. Do kuchyně jsme pak nainstalovali domácí 7 stupňový filtr pro kvalitní pitnou vodu přímo z kohoutku.

 

 

 

 

 

 

Firma z jihočeského kraje, která nás oslovila kvůli řešení pitné vody, chtěla nejen ušetřit, ale zbavit se problémů s vodou. Mají svoji studnu a ve studni bylo příliš manganu a voda byla příliš měkká a nevhodná pro užívání - nepitná. Tato firma tedy ročně utratila za dováženou vodu v barelech pro své zaměstnance cca 90.000,- Kč. Nabídli jsme jí řešení a namontovali zařízení, které má v sobě několika stupňovou filtraci, dále ohřev vody na kávu a chlazení vody v letních měsících.

 

ilustrační foto - instalace dispenser

 

 

Celkem za tyto zařízení firma utratila asi 55.000,-. Dnes již nemusí investovat do drahé vody v barelech takové obnosy, a tak 90.000,- ušetří ročně díky správnému řešení s vodou. Navíc má kvalitní vodu vždy po ruce.

 

 

 

 

 Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou • 4. 10. 2018

  Mikroplasty v pitné vodě zůstávají i po úpravě, zjistili vědci

  Drobné plastové částice, které se do řek a nádrží dostávají hlavně z odpadních vod, nedokážou úpravny pitné vody zcela odstranit. 

  Ukázal to výzkum vědců z Ústavu pro hydrodynamiku Akademie věd ČR, kteří mikroplasty našli ve vzorcích ze tří úpraven.

 • 17. 9. 2018

  Co vše je třeba při vyřizování studny

  Vyřídit novou vrtanou studnu je administrativně náročné. Obíhání úřadů ale za poplatek zajistí i studnaři. V přehledném souhrnu, kterým zahajujeme krátký seriál, si přečtěte, co všechno vyžaduje povolení.

 • 23. 8. 2018

  Na Měsíci je voda.

  Na povrchu Měsíce je definitivně potvrzena přítomnost zmrzlé vody. Informuje o tom na svém webu americká vesmírná agentura NASA, podle níž vědci přímo vypozorovali jednoznačné důkazy ledu na obou pólech družice Země. Předchozí výzkumy prokázaly pouze přítomnost vody pod povrchem, její zásoba na povrchu však jistá nebyla.