WAT RCTB 1410

Série zařízení WAT RTCB je určena pro domácnosti k efektivnímu čištění podpovrchových vodních zdrojů, redukují železo, mangan, barvu, zápach a kal vody.

Popis

Série zařízení WAT RTCB je určena pro domácnosti k efektivnímu čištění podpovrchových vodních zdrojů. Redukují železo, mangan, barvu, zápach a kal vody.

Princip

Princip RCTB zařízení je založen na filtraci a provzdušňování. Když je voda provzdušněna, železo, mangan a mechanické nečistoty tvoří sediment, který lze filtrovat. Nerozpuštěné látky jsou filtrovány skrze filtrační materiál, kterým je naplněna filtrační nádoba. Filtrační materiál je proplachován na základě spotřeby a čistoty vody za účelem jeho obnovení. Zařízení se skládá z reaktoru, filtrace a kompresoru.

Filtrační materiál

K filtraci vody je použit filtrační materiál AquaMandix a křemičitý písek který o velikostech 0,4-0,8mm, 1-3mm a 3-5mm. AquaMandix zajišťuje účinnou absorbci a akumulaci sedimentu.

Řídící jednotka

Filtrační zařízení je vybaveno automatickou řídící jednotkou Clack která se stará o průplachové a čistící sekvence. Obvyklá doba průplachu filtračního materiálu je ve 2:00 v noci.

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody