Přehled novinek a bonus na závěr!

Přehled novinek a bonus na závěr! Zobrazit v prohlížeči.

Vážení zákazníci,

 

přinášíme Vám přehled novinek včetně bonusu, který naleznete ve spodní části.

 

Co najdete v dnešním přehledu?

  • Víte, že provádíme rozbory vody nejvyšší kvality?
  • Noví kolegové v obchodním oddělení.
  • Přehled zajímavých článků o vodě.
  • Video s výsledky kvality vody ve více než 12 krajských městech.

 

Potřebujete zjistit kvalitu Vaší vody? Chcete být zdraví, vitální a předejít mnoha nemocem?

 

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ano, tak v tom případě Vám doporučujeme rozbor vody. Ovšem pozor. Není rozbor jako rozbor. V dnešní době firmy nabízí velké množství rozborů vody. Přijedou i k Vám domů a udělají rozbor vody na místě u Vás v kuchyni, ale ne všechny firmy provádí tzv. AKREDITOVANÝ rozbor vody. Dělají rozbor vody, který není provedený v akreditované laboratoři.

 

Naše laboratoře mají nejvyšší možnou akreditaci, tj. jsou akreditované ČIA podle ČSN EN ISO/IEC 17025. Rozbory vody realizujeme po celé ČR a sestavíme je přesně dle Vašich potřeb (informativní, krácené, úplné, těžké kovy, pesticidy atp.). Více o rozborech vody najdete na našem webu.

 

Akce na krácený rozbor vody

 

  • Získáte rozbor vody dle vyhlášky 252/2004 Sb. nutný pro kolaudaci, hygienu či jednání s úřady.
  • Dozvíte se výsledky 23 klíčových ukazatelů.
  • Budete mít přehled o kvalitě Vašeho vodního zdroje.
  • Cena tohoto rozboru je nyní za 1.511 Kč včetně DPH.

 

Sběrná místa a laboratoře po celé ČR

 

 

Noví kolegové v týmu Profivoda

 

Možná jste si již všimli, že s Vámi řeší dotazy a objednávky nová kolegyně Lucie Soukupová, která posílila obchodní oddělení začátkem tohoto roku. Od března tým Profivoda posílil muž, Ing. Pavel Bláha, který se již těší na Vaše přání a žádosti.

 

Neváhejte nás hned kontaktovat

 

Lucie Soukupová Pavel Bláha
E-mail: lucie@profivoda.cz E-mail: pavel@profivoda.cz
Tel.: 777 458 067 Tel.: 606 081 256

 

 

Přehled zajímavých článků o vodě

 

Světový den vody – 22. 3. 2018

Voda, a hlavně pitná nezávadná voda je jedním z největších bohatství, které nám naše planeta dává, i z těchto důvodů byl právě na tento den vyhlášen Světový den vody. V tento den si zároveň připomínáme, že na světě žije přeš miliardu lidí, kteří mají nedostatek pitné vody a jsou tak přímo ohroženi na svém zdraví. V České republice se k tomuto "svátku" připojují zejména vodárenské společnosti, které zpřístupňují jinak nepřístupná místa spojená s vodou.

 

10 důvodů proč pít vodu

Nedostatek vody je důvodem každodenní únavy. Už při dvouprocentním úbytku vody se zhoršuje schopnost soustředit se, zhoršuje se krátkodobá paměť, nastupují problémy se základní matematikou. Přehled naleznete na našem webu.

 

Novela vodního zákona postihne všechny občany země

I v nepřehledné houšti našich legislativních norem se málokdy stává, že má některá z nich plošný dopad na obyvatele naší země, napříč spektrem profesí, komunit i aktivit. V parlamentu právě projednávaná novela vodního zákona ale nepochybně takovým příkladem je. Více informací na našem webu.

 

 

Jak dopadla kohoutková voda v nezávislém testu

 

Internetová televize Stream.cz zveřejnila nový díl pořadu A DOST! Tentokrát se věnovala kvalitě kohoutkové vody. Můžete se podívat, k jakým závěrům Jan Tuna a jeho tým dospěl.

 

A DOST! Test kohoutkové vody

Zhlédnout video

 

 

 

Profivoda s. r. o. – komplexní řešení pro pitnou a užitkovou vodu

Rozbory vody | Systémy pro úpravu vody | Čerpací technika | Vrtání a čištění studní

pro průmysl, firmy, byty a rodinné domy po celé České republice

www.profivoda.cz

 
Nechcete dál dostávat naše e-maily? Zrušit zasílání e-mailů.
E-mail marketing powered by Quanda


Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou