Změkčování vody – řešení vašeho problému s tvrdou vodou

změkčování vodyTvrdá voda způsobuje vodní kámen, který postupně a nenápadně poškozuje domovní rozvody vody, pračky, myčky a další přístroje, kterými tvrdá voda proudí. Tvrdá voda navíc může způsobit i zdravotní potíže. Získejte informace o kvalitě vody u vás doma, nebo ve vaší firmě a objednejte si u nás rozbor vody. Podle výsledků z laboratoře vám pomůžeme najít optimální řešení změkčování vody, přesně pro vaše potřeby. Kontaktujte nás nyní.

 

 

Řešení pro každý dům i byt

Změkčování tvrdé vody je možné provést několika způsoby, z nichž každý je vhodný pro jinou situaci. Základním způsobem filtrace je použití filtračního změkčovače vody. Toto kompaktní zařízení je vhodné pro úpravu vody v domech a bytech a je nejméně finančně náročné. S výběrem vhodného změkčovače vám rádi a odborně poradíme. Kontaktujte nás a získejte více informací.

 

 

Maximální efektivita pro náročné

Zvláště v místech s větší spotřebou vody, jako jsou rodinné a bytové domy nebo firmy, je vhodné zvolit změkčování vody pomocí reverzní osmózy. Výhodou těchto komplexních systémů je dlouhodobá funkčnost bez nutnosti údržby a schopnost změkčit velké množství vody. Navíc se zbavíte i takových problémů, jako je vysoká koncentrace železa a manganu ve zdrojové vodě.

 

 

Kompletní servis při změkčování vody

Řešení pro změkčování tvrdé vody je nejvhodnější volit podle konkrétních podmínek a na základě rozboru vody. Proto poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od rozboru vody, přes výběr nejvhodnějšího řešení až po instalaci potřebného zařízení. Kontaktujte nás a získejte osvědčené řešení, jehož výsledkem je čistá a zdravá voda.

 

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou