Rozbor vody v akreditované laboratoři po ČR

Služby / Rozbor vody

Rozbory vody po celé České Republice bez problémů.

 

Naše sběrná místa po celé České Republice jsou vám k dispozici. Kamkoliv jinam dojedeme a nebo se s Vámi dohodneme na způsobu doručení vzorkovnic a provedení náběru vzorků pro rozbor vody přímo u vás. Fungujeme po celé České Republice.

Sběrná místa pro rozbor vody celé ČR 

  

Jaké rozbory vody si u nás můžete objednat?

Základní rozbory vody, krácené i úplné rozbory vody, rozbory teplé i studené vody, rozbory vody v bazénu, nebo rozbory odpadních vod.  Vše dle Vyhlášky 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a jejich příloh. Upřednostňujeme individuální přístup k zákazníkovi pro jeho maximální spokojenost s našimi produktami a službami. 

Více o vyhlášce 252/2004 Sb

 

Volejte 377 223 431 

 

Rozbor vody ze studny

Zdroj pitné vody ze studny se využívá obvykle tam, kde není dostupné zásobování pitnou vodou a nebo z úsporných důvodů. Kontrola kvality vody aneb provádění rozboru vody ze studny a nebo z vrtu je doporučena provádět jednou ročně. V případě, že zjistíte, že jsou výsledky rozboru vody ve studni každý rok stejné, můžete četnost rozboru vody ve studni nebo vrtu zvýšit na interval na 2 - 3 roky. 

Odběr vzorku vody ze studny obvykle provádí pracovníci laboratoře, nebo si vzorek můžete odebrat sami dle přesných pokynů laboratoře. Přesný postup odběru vzorků vody pro rozbor vody ve studni obdržíte od nás na vyžádání.

 

 

Rozbor pitné vody pro soukromé osoby / účely

Zajímá Vás, zda je voda pitná, neobsahuje bakterie ze sousedova septiku, neobsahuje nebezpečné dusičnany? Pak je pro vás je vhodný krácený / informativní rozsah rozboru pitné vodyProvedeme rozbor vody ve Vaší domácnosti, nebo domku, který Vám ukáže, jakou vodu pijete, nebo užíváte. Vzorky provádíme v akreditované laboratoři s atestem.

 

rozbor vody

 

 

Rozbor vody ke kolaudaci

Pokud máte rodinný domek, nebo kupujete nemovitost a chcete si ověřit kvalitu vody z vodovodu, pak pro tyto účely nabízíme rozbor vody ke kolaudaci, neboli krácený rozbor vody. Rozbor vody je platný pro hygienu i pro kolaudaci.

Více o rozboru vody pro kolaudaci

 

Volejte 377 223 431 

 

Rozbor pitné vody pro firmy 

Jste provozovatelem restaurace, ubytovny,  hotelu, nebo penzionu či kavárny, nebo podniku a používáte zdroj vaší pitné vody pro zákazníky, a nebo zaměstnance, pak máte také zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky. Pro vás je určeno rozbor pitné vody dle vyhlášky. 252/2004 Sb. 

 

Laboratorní rozbor pitné vody jiného rozsahu 

Potřebujete udělat rozbor pitné vody? Kolaudujete a potřebujete udělat rozbor pitné vody? Čekáte kontrolu inspektorů životního prostředí? Máte pocit, že s Vaší vodou není něco v pořádku? Napište nám jaký rozbor přesně potřebujete a my ho pro vás provedeme. 

 

Rozbor vody provádíme v akreditované laboratoři s atestem

Provedeme rozbor vody ve Vaší domácnosti, domku nebo firmě, který Vám ukáže, jakou vodu pijete, nebo užíváte.  Akreditovaná laboratoř Zde provádíme laboratorní rozbor vody. Je to náhled do "kuchyně".

 

            

 

 

Volejte 377 223 431 

 

Naše pobočky pro rozbory vody po celé ČR

Plzeň,  Praha,  Brno,  Ostrava,  České Buďějovice,  Plasy,  Dobřany,  Pelhřimov

 

Další sběrná místa po celé ČR

Lovosice,  Včelná,  Česká Lípa,  Liberec,  Pardubice, Rožnov pod Radhoštěm,  Kroměříž,  Jihlava

  

Jak objednat rozbor pitné vody?

Pošlete nám nezávaznou poptávku přes formulář a my vám zavoláme, nebo nám napište email, sms, nebo jednoduše. Zavolejte nám na 377 223 431, nebo napiště na email: poptavky@profivoda.cz
 
Zavoláme Vám a po dohodě přijedeme k Vám vzorky nabrat. Nabereme u Vás vzorky a odevzdáme k nám do laboratoře, provedeme laboratorní rozbor v akreditované laboratoři. Zašleme Vám výsledky z laboratoře (cca do jednoho týdne až deseti pracovních dnů) Zdarma vám pomůžeme najít řešení, pokud vzorky nevyhovují, navrhneme Vám řešení šité pro vás na míru včetně cenové kalkulace    

 

Rozbor vody cena

Základní ceník standardního rozboru pitné vody Ceny jsou bez DPH a neobsahují cenu za dopravu. (většinou se vejdeme do 1600 s dopravou bez DPH po celé České republice) Domluvíme se přesně po telefonu, zavolejte na 377 223 431. Odběr vzorků a služby provádíme v rámci celé ČR. 

 

Varianty náběru vzorků vody po celé ČR

 

Varianta č.1 náběru vzorků vody přijede náš pracovník

Technolog přijede na místo náběru + 300.-kč náběr + 6.-kč/km z nejbližší pobočky, více info zde 

 

Varianta č.2 náběru vzorků vody dojedete k nám

Odběrovou sadu si vyzvednete v laboratoři sám, provedete náběr a donesete zpět do laboratoře. Více informací naleznete zde.

 

Varianta č.3 náběru vzorků vody - zašleme Vám vzorkovnice

Náběr můžete dělat sám s odběrovou sadou, kterou Vám pošleme na dobírku. více informací naleznete zde

 

Varianta č.4 náběru vzorků vody - oprávněnou osobou

Pakliže by jste požadovali nabrání vzorků vody akreditovaným pracovníkem – oprávněnou osobou. Více informací naleznete zde

 

 

Video, odběr vzorků vody u zákazníka doma

 

 

 

Protokol rozboru vody 

Rozbor vody je u nás nabízen jako placená služba, do které se vyplatí na začátek investovat, jelikož rozbor vody je naprosto přesný prostředek určený k „práci“ s pitnou nebo jakoukoli jinou, třeba i užitkovou vodou. Rozbor vody je opět stejně jako analýza vhodný pro domácnosti, byty i firmy. Díky rozboru vody, který je přesný, dokážeme rozpoznat, co přesně ve Vaší vodě chybí nebo přebýváPříklad protokolu rozboru vody

rozbor-vody-protokol

 

Rozbor vody definuje množství látek

Dozvíme se přesné množství látek obsažených ve vodě a podle výsledků můžeme nabídnout případné řešení vody, např. v případě bakterií, kyselé vody, tvrdé vody, obsahu železa a manganu nad limitem a mnoho dalších jiných problémů s vodou, které se dnes v ČR vyskytují velmi často.

  rozbor vody 

 

Rozbor vody a akreditovaná laboratoř

Rozbor vody u nás je zajišťován akreditovanou laboratoří, a tak si naši zákazníci mohou být jisti přesnými výsledky. Podle těchto výsledků my pak dále s analýzou můžeme pracovat. Základní rozbor vody je všeobecný, dá se ale pak samozřejmě zaměřit na určité látky, tyto faktory řešíme s našimi klienty individuálně dle jejich potřeb. Vzorek vody většinou dodá zákazník, ale pokud je to v našich silách, můžeme mu zprostředkovat odběr našimi kvalifikovanými pracovníky. Pro bližší informace pro rozbor vody prosím volejte na telefon 377 223 431, nebo si rozbor vody objednejte pomocí objednávkového formuláře

 

Rozbor vody není nutnost, ale jistota

Rozbor vody je většinou vyhledáván těmi, kteří tuší, že by jejich voda mohla být závadná nebo nekvalitní. Rozbor vody využívají taktéž ti, kteří si chtějí být jisti tím, co pijí – vyhledávají kvalitní vodu, kterou budou moci dále pít bez obav. 

 

Rozbor vody proč ano a proč ne? 

Pokud vás nezajímá co pijete a chcete za rozbor vody ušetřit, je toto rozhodnutí jen na vás. Pokud opravdu nechcete vědět, co vaše voda obsahuje, rozbor vody nepotřebujete. Bohužel zdravotní rizika z pití vody, která by mohla být znečištěná, závadná, až jedovatá, by mohla být velká a bez rozboru vody taková rizika nikdo určit nemůže. Kornatění tepen, artritida a revmatismus a další závažná zdravotní onemocnění, kterým by se dalo předejít, i toto dokáže „pouhý“ rozbor vody odhalit.

 

Stále ještě váháte nad rozborem vody?

rozbor vodyCo je pro vás důležitější - být zdravý, vitální a předejít mnoha nemocem pitím kvalitní a čisté vody nebo stále nosit předraženou balenou vodu v PET lahvích kvůli tomu, že nevíte, co pijete? Pokud vás nezajímá Vaše zdraví, alespoň úspora by mohla být plus. V klidu domova bez jakéhokoli dojíždění do obchodů a nošení těžkých lahví, i to je kvalitní čistá a nezávadná voda přímo z kohoutku.     


Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Objednejte si rozbor vody nebo nás kontaktujte

    Proč právě my?