Akreditované rozbory vody v laboratoři.

Služby / Rozbor vody / Jaký rozbor vody zvolit? Laboratorní s akreditací nebo bez?

Akreditované rozbory vody.

Není rozbor jako rozbor. V dnešní době firmy nabízí velké množství rozborů vody, dokonce přijedou i k Vám domů a udělají rozbor vody na místě u Vás v kuchyni, ale ne všechny firmy provádí tzv. AKREDITOVANÝ rozbor vody. Dělají rozbor vody, který není provedený v akreditované laboratoři.

 

Co to znamená? Znamená to, že výsledky rozboru vody, které dostaneme od takovéto společnosti, jsou výsledky, na které se nemůžeme 100 % spolehnout. Tyto výsledky musíme brát s velkou rezervou a určitě na jejich základě neprovádíme rozhodnutí typu: „Koupíme si filtraci za 50.000,- Kč, která nám problémy, popsané v tomto rozboru vody, vyřeší.“

 

V tomto případě totiž riskujete, že filtraci, kterou Vám taková firma nabízí bez akreditovaného rozboru vody, je filtrace, kterou nepotřebujete a zainvestujete peníze do zařízení, které je zbytečné. Naopak kvalitu Vaší vody může zhoršit. V krajním případě Vám tento neprofesionální rozbor vody ukáže, že voda je v pořádku a můžete například pít vodu, která je zdravotně závadná.

 

Výsledky tímto způsobem uskutečňovaného rozboru vody mohou být úplně odlišné od toho, co by Vám ukázal rozbor vody prováděný v akreditované laboratoři.

 

Akreditovaný rozbor znamená, že uvedené výsledky jsou tak přesné, jak nejvíce přesné mohou v dnešní době být. Je to proto, že laboratorní akreditovaný rozbor vody se provádí dle přesně stanovených předpisů a postupů, a tak výsledky, které dostaneme, jsou v podstatě 100 %.

 

Pokud si tedy necháte dělat rozbor vody a je Vám jedno jaké výsledky dostanete, pak můžete zvolit rozbor vody klidně bez akreditace, prováděný mimo laboratoř. Pokud si však chcete být 100 % jisti, že výsledky rozboru vody odrážejí skutečnost kvality vody bez velkých odchylek, neváhejte a objednejte jedině rozbor vody prováděný v laboratoři, která disponuje akreditací na provádění rozborů vody. Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou