Čištění vrtaných studní po celé České Republice

Služby / Rozbor vody / Čištění vrtané studny

Proč čistit vrtanou studnu?

V první řadě vrtanou zanedbanou studnou ohrožujete vlastní zdraví. Drobné nečistoty se záhy promění ve vrstvu kalu, která může kontaminovat i vodu ve vrtané studni. V té se pak objeví bakterie, nebo jste takto na nejlepší cestě k tomu si zničit čerpadlo. Obecně se doporučuje nechat vrtanou studnu vyčistit přibližně jednou za dva nebo tři roky. Celý úkon je také současně lepší svěřit profesionálům s běžně dostupnou technologií byste si s čištěním vrtané studny nemuseli poradit a současně navíc můžete způsobit více škody než užitku.

Mnoho lidí s čištěním studny kvůli vynaloženým nákladům otálí, nicméně tato investice do vyčištění vrtané studny se vám rozhodně vyplatí. Pak si můžete být zcela jisti, že máte spolehlivý zdroj pitné vody, který pro vás navíc zůstává vždy zdarma. 

Nečištěná vrtaná studna, může dokonce ztratit i vodu. 

 

čištění studny

 

Jak probíhá čištění vrtané studny s námi?

 

Nejprve je nutné odčerpat vodu a mechanicky odstranit nečistoty. Následně provedeme čištění takzvaným dvouhadicovým systémem, což znamená, že za pomoci kompresoru vháníme vzduch tlakovou hadicí do injektoru (čerpadla) umístěného na dně vrtu. Dojde poté k naředění kalu, který se spolu s vodou může posléze dostat na povrch. Celý způsob je mimořádně účinný, schopný si poradit až s několikametrovými nánosy. A zároveň i šetrný. Závěrem je nutné provést rovněž dezinfekci vrtané studny. 

Abychom měli stoprocentní jistotu, že vše proběhlo, jak mělo, jsou součástí tohoto procesu také kamerové zkoušky. Pokud si je zákazník objedná. 

 

čištění studny

 

Čištěním vrtané studny, to ale nekončí.

 

Dodáváme komplexní soubor služeb. Dále se na nás můžete obrátit ohledně výměny čerpadel a rovněž sacích košů a pracovních válců včetně potrubí.

Provádíme také rozbory vody, přičemž v případě obnovy vrtané studny je rozhodně na místě rozbor udělat ještě před ním. A druhý rozbor následuje poté, s jistým odstupem.

Bezprostředně po vyčištění jde o zbytečný úkon, voda je totiž dosud dezinfovaná. Tím si máte možnost porovnat, jak kvalitní vodou disponujete. Pokud dojdeme k závěru, že čištění vrtané studny nepomohlo a voda stále nevyhovuje parametrům pro pitnou, přikročíme k filtraci a úpravě pitné vody.

 

Proč Profivoda a čištění vrtané studny?

 

Svým zákazníkům nabízíme výhradně certifikované produkty špičkové kvality. Nezapomínejte mít na zřeteli, že zpravidla platí, že oč levnější (a tudíž nekvalitní) je produkt, o to více se prodraží následně jeho provoz. Samozřejmostí je z naší strany servis záruční i pozáruční a vždy profesionální přístup, kdy individuálně na míru každému klientovi „ušijeme” řešení. Nezbytností je osobní návštěva, zhodnocení situace a její objasnění vám. A až poté se můžeme zodpovědně rozhodnout o tom, jaké navrhneme konkrétní východisko z problémů 

 

čištění studny

 

Dále při čištění vrtané studny nabízíme:

·       výměnu čerpadel

·       výměnu sacích košů a pracovních válců včetně potrubí

·       kompletní revitalizaci studny

·       rozbory a úpravy vod 

·       Filtrace a úprava vody

 Napište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou