Filtrace na vodu po celé ČR

Služby / Úprava vody / Odstraňovač železa - filtr na železo

Odstraňovač železa - filtr na železo

  

Filtrace na odstranění železa

 

 

výroba, servis, opravy, montáže a prodej 

 

 

Provádíme s filtracemi na železo :

 

- montáže filtrací na železo 

Montujeme filtrace na odstranění železa po celé české republice. Poradíme si i se složitějšími montážemi. Vyřešíme i problematiku, od které ostatní dávají ruce pryč. 

 

- servis filtrací na železo 

Servis je základním kamenem pro sprvávnou funkci filtračního zařízení, pokud si jen koupíte filtraci a nebudete se o ni starat, dopadnete, tak, jako byste nejezdili s automobilem do servisu a neměnili olej. Ostatně nákup filtrace přes E-shop, nebo od firmy, která neprovádí pravidelný roční servis, je dle našeho názoru vyhazování peněz z okna. 

Filtrace  bez servisu 100% přestane fungovat. Jsme na trhu od roku 2008 a servisy provádíme pravidelně u více než 6000 zákazníků. 

 

- opravy filtrů na železo 

Opravy filtračních zařízení na odstranění železa provádíme i na zařízeních, které jsme nemontovali, ale není to vždy jednoduché, jelikož je na trhu mnoho firem, které prodávají výrobky z Číny a nemají náhradní díly, nebo dokonce, již neexistují. Naše zařízení si samozřejmě montujeme a dílů máme dostatek. 

 

- výrobu filtrací na železo 

Vyrábíme si filtrace na železo sami. Dovážíme si komponenty z celého světa a filtrace vyrábíme, kompletujeme dle rozboru vody na míru zákazníkům. Obvykle dovezeme komponenty k zákazníkovi a filtraci sestavujeme a plníme až na místě. Máte jistotu, že filtrace je dle úvodní analýzy a rozboru vody navržena ekonomicky a přesně tak, aby fungovala co nejlépe. Nestane se vám, že filtrace je navrže a vyrobena někde mimo republiku, nejčastěji v Číně a je dodávána všem zákazníkům, bez ohledu na vstupní parametry a požadavky vás, zákazníka. 

 

Jak na to? 

Kontaktujte nás, položíme vám mnoho otázek, možná vás i navštívíme, pokud bude potřeba, pro doplnění požadovaných informací, vyžádáme si od vás aktuální rozbor vody, zjistíme vaše potřeby a pak vám navrhneme řešení. to je náš ověřený postup, pro správné navržení filtrace na železo a zajištění spárvné a dlouhodobé funkčnosti této filtrace na železo. 

 

 

Kontakt:

 

Služby po celé České republice

 

tel.: 377 223 431 / 377 223 432 / 377 531 313

 

email: poptavky@profivoda.czNapište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou