Změkčovače tvrdé vody - montáž - prodej - servis

Služby / Úprava vody / Změkčení tvrdé vody

VÝROBA - SERVIS - MONTÁŽ ZMĚKČOVAČŮ VODY

Určitě jste někdy pozorovali projev tvorby vodního kamene TVRDÉ VODY na dně rychlovarné konvice a nebo u vnější stěny bubnu pračky. Možná jste tomu nevěnovali moc pozornosti, ale chceme Vám ukázat, že tento problém s minerály  VÁPNÍKU A HOŘČÍKU stojí určitě za řešení a dá se vyřešit. 

Vodní kámen - projev tvrdé vody

Vodní kámen je pevný povlak, který je usazován na stěnách nádob, ve kterých je přechovávána, vedena nebo především zahřívána a poté ochlazována tvrdá voda, jejíž teplota nedosahuje 100°C. Základní složkou vodního kamene je obvykle uhličitan vápenatý.

  

Tvrdá voda a její škodlivot pro organismus

 Tvrdá voda není dobrá především pro náš organizmus. Spolu s chlorem nebo dalšími nežádoucími látkami ohrožuje naše zdraví a stává se tak problémem, který bychom měli vyřešit.

 

Softenery-změkčovače tvrdé vody

mají účinky, které jsou mnohdy dalekosáhlejší, než si myslíte. Řeší nejen problém tvrdé vody, ale dokáží působit a zlepšovat i Vaše zdraví ve spojitosti z působení tvrdé vody na zdraví člověka a snižují náklady na domácnost. Jelikož tvrdá voda zvyšuje spotřebu energie na ohřev tvrdé vody a také zvyšuje opotřebování veškerých spotřebičů, které přicházejí do styku s tvrdou vodou. V poslední v řadě díky měkké vodě ušetříte za veškerou chemii, saponáty, prácí prostředky a kosmetiku. jelikož tvrdá voda vyžaduje daleko silnější koncentráty, než voda měkká. 

 

VÝROBA - SERVIS - MONTÁŽ - ZMĚKČOVAČŮ TRVDÉ VODY

 

Kontakty Profivoda s.r.o. po celé Čr 

 

Služby po celé České republice

 

tel.: 377 223 431 / 377 223 432 / 377 531 313

 

email: poptavky@profivoda.czNapište nám


Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky společnosti Profivod s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany Profivoda, které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi Profivoda a uživatelem. Profivoda zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků a služeb, do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: info@profivoda.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

Odborně Vám poradíme a vyřešíme Váš problém s vodou