Rozbor vody dle vyhlášky 252/2004 - Profivoda

Rozbor pitné vody
dle vyhlášky
252/2004 Sb

Rozbor vody dle vyhlášky 252/2004 Sb je důležitý pro každou firmu, ale i pro rodinný dům a každého majitele studny.

Pro koho je tento rozbor určený?

Jste majitelem studny a potřebujete rozbor pitné vody dle Vyhlášky 252/2004 Sb.

Rozbory vody v úplném a nebo kráceném rozsahu dle této vyhlášky jsou určeny například pro rodinné domky, hotely, penziony, restaurace, cukrárny, kavárny, atd.

Stanované ukazatele rozboru vody

E.Coli, koliformní bakterie, počty kolonií při 22 a 36°C, amoniak a amonné ionty, dusičnany, dusitanový dusík, amoniakální dusík, dusičnanový dusík, dusitany, vápník, hořčík, železo, mangan.

Tvrdost, tvrdost hořečnatá, tvrdost jako CaCO3, tvrdost vápenatá, elektrická konduktivita (25 °C), pach, chuť, hodnota pH, zákal, barva, chlor volný, CHSKMn.

Do čeho odebrat vzorek?

Vzorek je nutné odebírat do vzorkovnice z laboratoře. Počet vzorkovnic závisí na požadovaném rozsahu rozboru. zavolejte nám a dohodneme se na způsobu převzetí vzorkvonic a nebo na osobním náběru naším odborníkem.

Kdy se dozvíte výsledky?

Výsledky jsou obvykle vyhotoveny do 7 – 10 pracovních dnů, v ojedinělých případech do 14 pracovních dnů. Protokol s výsledky zašleme na vaši emailovou adresu.

Pokud výsledky dopadnou špatně?

V případě nepříznivých výsledků rozborů vaší vody vám zdarma nabízíme konzultace a návrhy řešení naším technologem na úpravu vody.

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody