Rozbor vody ze studny - Profivoda

Rozbory vody
ze studny

Rozbor vody ze studny je potřebný ke každé nové studni, zároveň je to první krok směrem k vyřešení jakéhokoliv problému s pitnou vodou.

Proč udělat rozbor vody ze studny?

Máte-li novou studnu, rozbor vody vás čeká a nemine. Ani později byste však pravidelnou kontrolu vody v ní neměli zanedbávat. Jak je na tom vaše voda ve studni můžete poznat na první pohled nebo při ochutnání, změny ale taky zaznamenat vůbec nemusíte.

Rozpoznat budete schopni většinou pouze znečištění mechanické, mikroorganismy či jiné škodlivé a jedovaté látky již však nepoznáte.

Vyplatí se vám udělat rozbor vody ve studni?

Vyplatí se vám tedy nechat vodu ve studni pravidelně kontrolovat, aby vás nemusely varovat až případné nastalé zdravotní obtíže.

Ohroženou skupinou jsou především osoby s oslabenou imunitou, mezi něž patří zejména děti, neboť jejich imunitní systém ještě není zcela zralý. Dále přestavuje závadná voda riziko pro seniory, u nich dochází ohledně imunity již k jejímu určitému opotřebování.

Investice do rozboru vody ze studny

Rozbor vody ze studny je úkon jednoduchý a spolehlivý. Počáteční investice se vám vrátí v jistotě, že je stav vaší studny v pořádku a vy se nemusíte bát vodu pít.

Zopakovat rozbor je vhodné přibližně jednou až dvakrát ročně. I v tomto případě platí, že prevence je mnohem jednodušší než následné komplikované řešení problémů. Dlouho zanedbávaná studna může potřebovat složitou a nákladnou opravu.

Co když výsledky rozboru vody nebudou v pořádku?

Pokud rozbor ukáže nedostatky ve vaší vodě, umíme vám i poradit, jak se se situací vypořádat. S přihlédnutím na vaše finance vám vypracujeme komplexní řešení úpravy vody tak, aby splňovala všechny normy.

Obraťte se na odborníky

Máme dlouholetou praxi a nesčetně spokojených zákazníků. Ozvěte se nám a přesvědčte se sami!

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody