UDĚLEJTE 1. KROK: PRAVIDELNĚ TESTUJTE KVALITU VODY

Profivoda Článek Proč Dělat Rozbor Vody

PROČ JE TO KLÍČOVÉ?

Rozbor vody ze studny je úkon jednoduchý a spolehlivý. Počáteční investice se Vám vrátí v jistotě, že je stav Vaší studny v pořádku a Vy se nemusíte bát vodu pít. Zopakovat rozbor je vhodné přibližně jednou až dvakrát ročně. I v tomto případě platí, že prevence je mnohem jednodušší než následné komplikované řešení problémů. Rozbor vody je důležitý i v případě, že máte vodovod. Voda je totiž vždy hodnocena pouze v místě úpravny, nikoliv z Vašeho kohoutku.

↓ PODÍVEJTE SE NA VIDEO ↓

AKREDITOVANÉ ROZBORY VODY
dle vyhlášky č. 252/2004 Sb. 

Nejčastěji se jedná o:krácený rozborúplný rozborrozbor teplé i studené vodyrozbor vody v bazénurozbor odpadních vodyrozbor vody dle specifických požadavků, např. mikroplasty Rozbory vody pro soukromé účelyZajímá Vás, zda je voda pitná a neobsahuje bakterie ze sousedova septiku či neobsahuje nebezpečné dusičnany? Rozbory vody pro firemní účelyJste provozovatelem restaurace, ubytovny, hotelu, penzionu, kavárny nebo podniku a používáte zdroj Vaší vody pro zákazníky nebo zaměstnance? Pak máte zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky.   

5 DŮVODŮ PROČ ŘEŠIT ROZBOR S NÁMI

Dlouholetá praxe a nesčetně spokojených zákazníků.Sběrná místa a laboratoře po celé ČR.Zkušený tým konzultantů.Moderní vybavení laboratoří.V případě, že vaše voda nebude vyhovovat kritériu „pitná”, sami Vám po dokončení rozboru navrhneme ideální řešení a přizpůsobíme jej i Vašim finančním možnostem.