Sledujte nás:

Ruční pumpy

Prodáváme, montujeme a servisujeme širokou škálu ručních pump.

Ruční pumpy

Ruční pumpy naleznou využití zejména u nemovitostí a zahrad s nepravidelným a malým odběrem vody. V nabídce máme kvalitní ruční pumpy od českého výrobce. Zdrojem vody pro ruční pumpu může být vrtaná a kopaná studna. Výhodou je, že ruční pumpa snese i mírně znečištěnou vodu.

Ruční pumpy na vodu jsou většinou kovové přístroje sloužící k čerpání vody na povrch vrtu či studny. Ruční pumpy se nejčastěji používají do sedmimetrových hloubek. Pumpy jsou hojně rozšířené zejména na vesnicích, chalupách a zahradách. Ruční pumpu u nás můžete zakoupit včetně veškerého potřebného příslušenství, které je potřeba k čerpání.

Oblíbené ruční pumpy

Ruční pumpy STANDARD pro dopravu vody z hloubek do 30 m

Ruční pumpa pro dopravu vody u hloubek do 30 m. Ruční stojanová pumpa STANDARD s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání vody pitné nebo užitkové bez mechanických příměsí o max. teplotě 40°C.

Ruční pumpy NP75 (90) pro dopravu vody z hloubek do 7 m

Ruční pumpy řady NP jsou nejmenším typem studniční pumpy. Pracovní píst je umístěn přímo ve výtokovém stojanu. Jednoválcová jednočinná pumpa lze umístit i mimo studnu. Sací výška je maximálně 7 metrů.

Vhodné příslušenství k ručním pumpám

  • Sací hadice
  • Díly sloužící k propojení hadice s čerpadlem
  • Pracovní válce
  • Připevňovací spony s klíny
  • Kulové kohouty s pákou odvodnění
  • Sací koše se zpětnou klapkou
  • Spojovací materiál atd.

Ruční pumpa se obvykle umisťuje na podstavec, díky kterému se nemusíte u čerpání ohýbat. Před zimou doporučujeme ruční pumpu dostatečně zajistit proti mrazu, aby nedošlo k jejímu poškození.

Co vše zajištujeme

Komplexní poradenství

Neváhejte nás kontaktovat. Zpracujeme vám cenovou kalkulaci na ruční pumpu dle požadavku. Pomůžeme vám nový vodní zdroj zprovoznit a čerpat požadované množství vody, anebo se pokusit zachránit starší vodní zdroj.

Nabízíme komplexní poradenství – čištění vodních zdrojů, rekonstrukce studní, rozbory vody, úpravny a filtrace vody.

Pro bližší upřesnění a cenovou nabídku nás kontaktujte pomocí formuláře níže, nebo telefonicky na 377 900 800.

Užitečné informace

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video