Sledujte nás:

Tým Profivoda, který je připravený Vám pomoci s komplexním řešením vody.

Tým 1

Patrik Pavlík

Jednatel

Personální oddělení

Tým 2

Jana Lejsková

Asistentka personálního oddělení

Tým 3

Ing. Lenka Rajská

Mzdová účetní

Marketingové oddělení

Tým 4

Ladislav Dvořák

Marketingový specialista

Finanční oddělení

Tým 5

Jana Braunová

Hlavní účetní

Tým 5

Martina Soukupová

Účetní

Tým 5

Petra Myslivcová

Fakturantka

Tým 5

Štěpánka Půtová

Fakturantka – Pokladní

Technické oddělení

Tým 9

Tomáš Josífek

Technický ředitel

Středisko realizace vrtů

Tým 10

Ing. Pavel Bláha

Manažer střediska

Tým 11

Mgr. Aleš Kraus

Technicko-obchodní specialista

Tým 5

Petr Pirker

Technicko-obchodní specialista

Tým 13

Tereza Soukupová

Asistentka střediska

Středisko čištění studní

Tým 14

Jiří Pokorný

Manažer střediska

Tým 15

Ing. Romana Braunová

Asistentka manažera

Tým 16

Jaroslav Draškóci

Technicko-obchodní specialista

Tým 17

Tomáš Hach

Technicko-obchodní specialista

Tým 18

Lukáš Pěnkava

Technicko-obchodní specialista

Tým 19

Bc. Kamil Žák

Technicko-obchodní specialista

Středisko filtrací a kvality vody

Tým 20

Ing. David Musil

Manažer střediska

Tým 21

Mgr. Petr Pagáč

Technicko-obchodní specialista

Tým 22

Lukáš Volín

Technicko-obchodní specialista

Tým 23

Miroslav Špelina

Technicko-obchodní specialista

Středisko hydrogeologie, projektů a inženýringu (povolení, úřady)

Tým 24

Helena Danihelková

Manažer střediska

Tým 25

Lenka Bretschneiderová

Engineering coordinator

Tým 5

Kateřina Koubová

Engineering coordinator

Tým 5

Naďa Kubíková

Engineering coordinator

Středisko péče o klienty

Tým 28

Bc. Jiří Fořt

Manažer střediska

Tým 29

Iveta Kasalová

Asistentka manažera – Obchodní specialistka

Tým 30

Ondřej Vávra

Technicko-obchodní specialista filtrace, rozbory vody

Tým 31

Eduard Wildt, DiS.

Technicko-obchodní specialista vrtané a kopané studny

Tým 32

Adéla Preisingerová

Obchodní specialistka

Tým 33

Vít Špindler

Asistent hydrogeologa

Tým 34

Ondřej Paur

Asistent hydrogeologa

Tým 35

Marek Teleki

Asistent hydrogeologa

Středisko práce po vyvrtání a vodních staveb

Tým 36

Petr Fryč

Manažer střediska

Tým 37

Ing. Aleš Kubíček

Technicko-obchodní specialista

Tým 38

Ing. Martin Majner

Technicko-obchodní specialista

Tým 39

Martin Kučera

Technicko-obchodní specialista

Tým 40

Tomáš Příhoda

Manažer zakázek – vodní stavby

Středisko tepelných čerpadel

Tým 41

Libor Němeček

Manažer střediska

Tým 42

Jan Soukup

Technicko-obchodní specialista