Recenze

Na Vaší spokojenosti nám záleží nadevše. Na této stránce naleznete videorecenze i recenze psané od mnoha našich zákazníků.

Videorecenze

Psané recenze

Marta Hájková
Read More
Chtěla bych Vám moc poděkovat za provedení práce - čištění vrtané studny v lokalitě Chrást nad Sázavou. Velmi hodnotím skvělou a profesionální práci Vašich zaměstnanců, komunikaci (skvěle nám vše vysvětlili a poradili).

Jsem moc ráda, že jsem zvolila Vaši firmu a doporučím tuto volbu všem známým. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.
Ilona Novosadová
Read More
Dobrý den. Ráda bych pochválila dva vaše zaměstnance kteří 30.5.2023 čistili studnu v Ostašově u Třebíče. Práce byla domluvená na osmou hodinu. Pánové opravdu v osm hodin začali pracovat. Byli velice slušní, práce jim šla pěkně od ruky. Dokonce dali pozor na moje kytičky. Po práci vše krásně uklidili. Prostě byli úžasní. Přeji celé vaší firmě hodně spokojených zákazníků protože my spokojení jsme.
Marek Krivda
Read More
Přestože jsem měl v plánu provést dezinfekci trubek v naší budově školy a školky ve Skočicích svépomocí (není to přece až taková věda), nechal jsem se přesvědčit referencí od známého a využil služeb společnosti Profivoda. Nejen že kvalita ošetřených trubek je opravdu jinde, než čeho bychom dosáhli naléváním chlornanu do bambule od filtru. Především jsem byl zaskočen profesionalitou týmu. Prakticky celý svůj profesní život, posledních 6 let jako místostarosta města Přeštice, jsem nonstop ve styku s řemeslem všeho druhu. Tyto zkušenosti ze mě udělali skeptika až nihilistu. Znáte to asi sami. Nakonec chválíte lidi už jen za to, že vůbec přijdou (byť pozdě) nebo že občas zavolají zpět na zmeškaný telefonát... Takže když potkám někoho, kdo umí nejen svoje řemeslo, ale umí se také po všech stránkách chovat, bývám bezmála dojatý a už jej nepustím. Když pak zažijete, že se tak chová celá firma (to jsem asi přehnal - jen všichni, s nimiž jsem byl v kontaktu), neváháte nasadit svoje jméno a pochválit je veřejně. Vlastně jsem to ještě nikdy neudělal... Nebudu váhat kdykoliv Profivodu doporučit. Ať se vám daří!
Navrátilová
Read More
Dovolte mi tímto poděkovat pracovníkům vrtné soupravy, kteří u nás zhotovovali studny od 1.4. 2021, lokalita na Skaličce. Byli to nejenom profesionálové, ale i jejich přístup k nám, zákazníkům, byl velmi vstřícný a bezchybný.
Jitka Bílková
Read More
Po dlouhé době firma, která udělá co slíbí. Rychlá domluva.
Stanislav Brada
Read More
Spokojenost. Slušné a vstřícné jednání. Technici i pracovníci v terénu odborně výši. Potěšil nás pracovník, který hledal pramen - našel jediné místo na celé parcele vhodné na vrt. Od projektu až po schválení úřady vše zajistila firma sama. Doporučuji.
Martina Nádvorníková
Read More
Firmu Profivoda jsme našli náhodou na internetu, když jsme hledali firmu, která nabízí komplexnější služby v oblasti studní, a jiné informace než z webu jsme neměli. Vzhledem k rozsahu činností (čištění vrtu, osazení šachty, osazení čerpadla a napojení na domovní rozvod) se práce prováděly ve třech etapách a ani ne za měsíc a půl po prvním kontaktu firmy bylo hotovo k naší maximální spokojenosti. Musíme kladně hodnotit po všech stránkách profesionální přístup všech, s kterými jsme přišli do styku, techniků i pracovníků v terénu. Perfektní komunikace, vstřícnost a vlastní provádění prací si zaslouží obrovskou pochvalu. Děkujeme.
Michaela Malovcova
Read More
Tato firma a její zaměstnanci je jedním slovem skvělá, alespoň my jednali se samými skvělými lidmi. Od začátku byli ochotni s námi vše probrat, pokud jsem nerozuměla vysvětlili, měli se mnou velkou trpělivost (a že jsem dokázala rýpat a chtěla vědět). Četla jsem negativní recenzi ohledně cenové nabídky. Musím říct, že když jsme dostali cenovou nabídku tak věcem kterým jsem nerozuměla nebo chtěla doplnit mi byly vysvětleny, doplněny, navrhnuty jiná řešení, prostě fajn přístup. Mohla bych vypsat další a další věci se kterými jsme byli spokojeni, ale kdybych si měla vybírat znova firmu, od které si nechám dělat vrt, šla bych opět do Profivoda. Nemuseli jsem se téměř o nic starat 🙂 PS: na technické věci při vrtání, se zásadně ptejte až po vyvrtání. Zákon schvalnosti funguje 😃
K. Koťátková
Read More
Dobrý den, vyvrtání vrtu proběhlo z mého pohledu laika naprosto v pořádku. Je vidět, že vaši vrtaři jsou profesionálové, vše měli připraveno a pracovali s velkým nasazením až do večera.
Petr Hais
Read More
Jsem Vaším spokojeným zákazníkem, mám od Vás namontovaný filtrační systém. Na začátku si dovolím zpětnou vazbu. Na jaře jste mi sami od sebe volali s tím, že už uplynul nějaký čas od montáže filtrů a jestli něco nepotřebuji, že máte cestu na Bukovou (u Klatov). Nakonec jsem se s Vámi domluvil a Váš pracovník mi nové filtry a UV lampu dovezl až domů. Navíc mě ještě zadarmo proškolil v čištění celé vodní soustavy. Takhle si představuji profesionální přístup k zákazníkovi a děkuji Vám za něj.
Jitka Zahradníková
Read More
Potřebovala jsem vyčistit vrtanou – kopanou studnu o průměru 1m, hloubka 13m. Na webu jsem hledala odbornou firmu a rozhodla jsem se pro Profivodu. Při čištění studně se objevil závažný problém a bylo nutné provést rekonstrukci studně. Od prvního telefonického hovoru, mailovou korespondenci a až do ukončení všech prací byla záležitost operativně řešena s technikem Profivoda panem Draškócim. Pro mě – jako laika – to byla velká neznámá, ale vše mi bylo pečlivě vysvětleno, doplňující dotazy vždy zodpovězeny, jednání technika pana Draškóciho je velmi profesionální, příjemné a ochotné. Z mé strany nemohu ani nic vytknout pracovníkům v terénu, jejich práce je náročná, zodpovědná a i nebezpečná – mají můj velký obdiv. Přes mé veškeré obavy vše proběhlo hladce, a to hlavně díky pracovníkům v terénu a panu Draškócimu za jejich odborné a příjemné jednání. Profivodu mohu bez obav všem doporučit a Vašim pracovníkům velké díky za profesionalitu – vážím si jejich práce.
Alena Svobodová
Read More
Já našla firmu profivoda na netu a moc jsem nevěřila, že dojde k realizaci mého požadavků. Marně jsem sháněla v okolí bydliště firmy, které by prohloubily stávající studnu. Všichni chtěli pouze realizovat studnu novou. Hned po prvním telefonátu s technikem této firmy nám svitla naděje. A opravdu vše proběhlo v dohodnutých termínech k naší spokojenosti. Dnes nám studna opět funguje a my nemusíme čerpat pouze vodu za peníze z vodovodního řádu. Opravdu doporučuji řešit požadavky na zajištění vody do domu, nebo kamkoliv s touto firmou.
Gustav Varecha
Read More
Dobrý den, rád bych poděkoval za instalaci filtračního zařízení dne 12.3.2020 v mém rekreačním domku na Lipně. Váš technik byl velmi profesionální, vstřícný a svědomitý. Bylo vidět, že ho práce baví a rozumí ji.
Ales Pecl
Read More
Dobrý den, touto cestou bych chtěl moc poděkovat jak technikovi přes péči o vrtané a kopané studny, tak pracovníkům provádějící samotné čištění u zákazníka. Od zadní zakázky, až po její realizaci vše probíhalo korektně a férově. Tato firma dodržela vše tak, jak jsme se na začátku domluvili. Velké poděkování samotným pracovníkům provádějící čištění u zákazníka, byli vstřícní, ochotní a s velkou trpělivostí odpovídali na naše dotazy. S klidným srdcem mohu tuto firmu doporučit, jsou to profesionálové. Ještě jednou moc děkuji Pecl.
Jaromír Blinka
Read More
Realizaci vrtu mi prováděla tato firma. Musím smeknout před profesionálním, vstřícným přístupem vedení firmy a v neposlední řadě vrtací četě. Velice ochotní, vstřícní - nic pro ně nebyl problém. Mohu s klidným svědomím konstatovat, že tohle jsou opravdoví profíci. Chci vyjádřit velké poděkování.
Návratová
Read More
Dobrý den, chtěla bych touto cestou jestě jednou poděkovat partě vašich zaměstnanců za provedený vrt a podat velikou pochvalu za celkově výborné jednání a perfektně odvedenou práci.
Martin Malý
Read More
Dobrý den, chtěl bych touto písemnou formou poděkovat za zajištění a provedení vrtu i v této ne zrovna příznivé době. Děkuji jak vám tak i skvělým vrtařům, kteří dle mého názoru provedli svoji práci profesionálně, ničeho se nezalekli a dokonce byli ochotni odpovídat i na mé zvídavé otázky :-).
Richard Ferfecki
Read More
Děkuji za spolupráci! Měli jste profesionální přístup a vše proběhlo hladce a s úsměvem.
Tomáš Chroust
Read More
Zdravím, po našem telefonátu zasílám v příloze rozbory před a po Vámi instalované UV lampě. Přiznám se, že mně výsledek dost překvapil a nečekal jsem až takovýto výkon. Spíš že se dostaneme někam na polovinu.

Chválím Váš přístup ohledně instalace a hlavně zpětné vazby ohledně toho jestli vše opravdu funguje jak má.
Hana K.
Read More
Zkušenost s pitím přefiltrované a ionizované vody mám velice dobrou. Tato voda je chutná, při pití máte pocit, že je živá (ve srovnání s balenými vodami), bezbarvá i po načepování (žádné prvotní zabarvení chlorem).

Odraz na našem zdraví je patrný - jedenáctiletý syn delší dobu nemarodí (žádná chřipka ani zažívací problémy), atopický ekzém se mu zlepšuje. To samé u mne. Opravdu mohu doporučit. Uděláte něco pro své zdraví a voda je základ.
Monika Hoblíková
Read More
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vaší společnosti za přístup při zajištění a vlastní realizaci vrtu. V první řadě bych chtěla poděkovat Vám za skvělé jednání, komunikaci a vůbec za profesionální a současně lidský přístup k nám jako k zákazníkovi.

V druhé řadě bych chtěla vyzdvihnout práci vrtací čety. Své práci rozumí, jsou ochotní, vstřícní a samozřejmostí je opět profesionální přístup. Naše spolupráce ještě určitě nekončí, budeme s vaší firmou i nadále spolupracovat při dokončovacích pracích. Ještě jednou moc děkuji a určitě vás budu doporučovat dále.
Zahrádkářská kolonie v Podbořanech
Read More
Dobrý den, dovolte mi jménem zahrádkářské kolonie v Podbořanech, kde probíhal dne 18.8.2023 zkušební vrt, poděkovat partě vrtařů, kteří nejenom že odvedli profesionální práci, ale zanechali v nás dobrý dojem, že ještě slušní pracovníci nevymřeli. Všechna čest těmto pánům. Přejeme partě pohodu, klid a humor u dalších zákazníků, jako jsme si zažili my. S pozdravem Vladěna Tomášová
Jaroslav Klabík
Read More
Spolupráce s firmou Profivoda je vždy v pořádku.To co slíbí vždy dorží.
Lubos Traxl
Read More
Skvělá firma, dobrá komunikace, vše proběhlo dle plánu, teď již čekáme na kolaudaci. Smekám před partou vrtařů, kteří nemají problém makat do noci a to i v mrazech. Budu vřele doporučovat.
VS
Read More
Přeji hezký den, děkuji Vám všem za ochotu, která se jen tak všude nevidí, jste opravdu všichni profici a těším se na další spolupráci.
Eva
Read More
Moc děkuji za studnu a vám také děkujeme. Nikdo jiný by to nevyvrtal, budeme vás chválit i tam, kde vás neznají 🙂
Kučera
Read More
Dobrý den, velice si vážím Vaší práce. Vaši zaměstnanci ve dnech 24. - 25.3.2020 prováděli na akci Stvolinky průzkumný vrt. Přístup k jejich práci velmi zodpovědný a odborný. Není nutné lhát, jste prostě perfektní slušní a soldiní firma. Budu všude doporučovat a těším se na další spolupráci.
Marcela ŘíhováFinanční manažer
Read More
Hezký den pane Josífku, chtěla jsem Vám poděkovat jménem celé naší rodiny za Váš přístup a rychlé řešení pitné vody z naší studny.

Nyní pijeme opravdu výbornou vodu, všichni jsou spokojeni a moc si ji pochvalují. Takže patří Vám chvála a děkujeme.
Jan Neubauer
Read More
Dobrý den, musím říct, že jsme spokojeni. Vodní kámen je pryč 🙂 Ještě provedeme nějaké opakované měření jak se to chová a možná trochu minerálů přimícháme. Myslím že nám to vyšlo jako 0,5mmol nebo 0,05mmol už nevím ... Každopádně dobrý, tak díky!
Eremiáš
Read More
Dobrý den, vrtaři byli úžasný a moc ve všem ochotný a slušný přístup. Odvedli z mého laického pohledu super práci a jsem moc spokojen. Určitě se ozvěte ohledně možných dalších postupů, děkuji.
Dětský tábor
Read More
Moc děkujeme za pomoc s odstraněním problémů. Vše funguje. S pozdravem tábor Manětín
Luboš Leopold
Read More
Dobrý den dovolte, abych Vám tímto poděkoval za realizaci čištění studny. Nejen přímo technici, kteří provedli samotnou práci, ale i Váš celý tým fungoval skvěle. Vše jste zařídili v rekordním termínu a profesionálně. Děkuji Všem kteří se na podíleli a přeji mnoho zdraví v současné době tolik potřebného a mnoho úspěchů v další práci.
Eva Černá
Read More
Již nám teče čistá voda, DÍKY FIRMĚ PROFI VODA! Velmi vydařená AKCE - Kuřim, dne 31.8. a 1.9. 2020, čištění vrtu a studny. Klobouk smekám pánové: Vlastimile a Honzo, jste sehraní, umíte vzít za práci, které rozumíte a poradíte si s každou nástrahou i nepřízní počasí a to vše s úsměvem a ochotou. Děkuji také panu Draškocimu za perfektní přípravu a podané informace. Těším se na montáž úpravny vody a věřím, že se nám již písek do řádu nedostane. Ať se vám všem daří. Manželé Černí
Vladimír Šild
Read More
Dobrý den, děkuji za komplexní řešení zakázky od průzkumu, projektu, vrtu, jeho vystrojení a rozvodů až po rozbor vody i návrh jeho řešení. Všechny jednotlivé úkony byly provedeny profesionálním přístupem a ochotnými pracovníky. Jednotlivé profesionální party pracovali spolehlivě a bez prostojů. Celkově jsem velmi spokojen s výsledkem kompletní zakázky.
Marie a Jiří Mrázkovi
Read More
Dobrý den, my děkujeme za spolupráci a ochotu z Vaší strany.
Honza Janovský Krupka
Read More
Pánové majitele spol. ProfiVoda - měl jsem tu čest Vás oslovit, aby jste mi za nemalý peníz zrealizovali vrt v Krupce na Teplicku o hloubce 60m s nejvyšší možnou výbavou. Byl u mne Váš proutkař - super chlapík, výborné jednání. Oslovili mne Vaši administrátoři - nemám slov z profesionality, která byla opravdu na vysoké úrovni. Byl jsem potěšen, neb finance to nejsou malé. Tuto sobotu ke mně dorazila parta vrtařů s tím, že začnou vrtat v neděli. Jejich příjezd a chování mne překvapil, pouze jsem sdělil své přáni a bylo vyslyšeno. V sobotu však začali vrtat. Příprava prací, bezpečnost práce a ochrana majetku mne až dojala. No ne vážně. Tuto partu bych cenil zlatem. Žádné stěžováni, mluvili se mnou o tom, že je to baví a odvedli super práci - fakt nad očekávání. Moc je tímto a všechny předešlé chválím. Sám mam firmu a vím, jaké to je mít zaměstnance. Název ProfiVoda je v tomto případě absolutně na miste. Nepochybuji, že další služby z Vaši strany budou ve stejném duchu. S úctou, radostí a poděkováním. Honza Janovský Krupka
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Chotěboř
Read More
Firmu Profivoda jsme požádali o vytažení čerpadla z vrtu na vodu, které se pokoušelo vytáhnout již několik firem. Vaši pracovníci přijeli, viděli a zvítězili. Čerpadlo z roku 1972 vážící cca 130kg se jim podařilo z vrtu odstranit a následně provedli vyčištění vrtu k naší plné spokojenosti. Pracovníci byli příjemní a pracovití a o firmě, která jím dává práci mluvili s úctou, což si jistě tento zaměstnavatel zaslouží.
Pavel Josef
Read More
100% spokojenost s dodanou službou a montáží. Děkuji.
Rylich Vladimír
Read More
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat četě vrtařů, kteří mi v Dobrovici vyvrtali studni. Pracovali profesionálně, každý věděl co má dělat a plně naplnil název vaší firmy profi - voda.

Chtěl bych se určitě zmínit o vašem pracovníkovy p. Bláhovy s kterým jsem byl v jednání více jak rok. Budu vaší firmu doporučovat svým známím a kamaradům.
Lenka Soukupová
Read More
Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální práci Vaší firmy....prohloubení a čištění kopané studny v Modřejovicích. Velice ochotní,vstřícní a rychlí. Jsem ráda,že jsem zvolila právě Vás. Doporučuji každému... 🙂
Jaroslav K.
Read More
Chci napsat pár řádků ohledně filtru... Vždy jsem byl zastáncem zdraví a vitamínových doplňků, jako prevenci piji bylinky, zeleninové šťávy a přírodní vitamíny. Přesto, že tyto doplňky užívám, tak jsem někdy cítil únavu. Od té doby, co piji ionizovanou filtrovanou vodu z vašeho filtru na pitnou vodu, cítím markantní rozdíl. Necítím zkoro žádnou únavu, mám více energie a užívám méně vitamínů. Nechtěl jsem tomu věřit, že takto filtrovaná voda může radikálně změnit fyzicky mé tělo a zároveň i psychiku.
Jaroslava Daňková
Read More
Dobrý den,dnes u nás doma proběhlo čištění studny Vašimi pracovníky.Jeden se jmenoval křestním jménem Vlastik a druhý Jan.Chlapci pracovali poctivě,byla jsem skoro celou dobu s nimi,ne proto abych je kontrolovala,ale byla jsem zvědavá jak takové čištění probíhá.Kluci byli milí,vstřícní i radou přispěli.Měla jsem ze všeho obavy,ale hoši mě hned po příjezdu obav zbavili a svoji práci odvedli perfektně.Proto bych chtěla poděkovat Vaší firmě a hlavně těmto dvěma milým chlapcům.Budem na ně rádi vzpomínat.

S pozdravem Jaroslava Daňková
Jaromír B.
Read More
Vážený pane řediteli Vaší společnosti Profivoda,

dovolte mi,abych vyjádřil velké poděkování za realizaci vrtu a zřízení celého projektu na klíč,v obci Lučice u Chudenic. Opravdu se skláním, před Vašimi zaměstnanci, s jakou ochotou, profesionalitou odvedli zakázku. Jsme již staří invalidé a o vodu jsme přišli loni na podzim. Objednali jsme si Vaši firmu na základě recenzí. Od první konzultace s panem Bláhou a následně panem Fryčem, vše probíhalo naprosto úžasně. Vaše jednotlivé čety jsou skuteční odborníci a nejen to. Překvapila mně vstříctnost ochota,slušnost s jakou práci vykonali, neznám sice jejich jména, ale vrtací četa, čerpací zkouška a následné zapojení vrtu do domu bylo na vysoké úrovni a provedeno dokonale. Přece jen bych chtěl vyzvednout ochotu pana Petra Fryče,kterému jsem vylíčil naši zoufalou situaci kdy jsme skoro rok bez vody. Zareagoval velice ochotně a rychle, tak finále zapojení bylo brzy a jak je u Vaší firmy zvykem-provedeno perfektně.

Ještě jednou děkuji celé Vaší firmě!Měli jsme za život dost různých firem na jiné práce,ale Vaše je prostě nejlepší.

S pozdravem Jaromír B.
Roman L.
Read More
Děkuji za profesionální přístup vašich zaměstnanců, mate opravdu supr lidi!
Jaroslava Daňková
Read More
Dobrý den,dnes u nás doma proběhlo čištění studny Vašimi pracovníky.Jeden se jmenoval křestním jménem Vlastik a druhý Jan.Chlapci pracovali poctivě,byla jsem skoro celou dobu s nimi,ne proto abych je kontrolovala,ale byla jsem zvědavá jak takové čištění probíhá.Kluci byli milí,vstřícní i radou přispěli.Měla jsem ze všeho obavy,ale hoši mě hned po příjezdu obav zbavili a svoji práci odvedli perfektně.Proto bych chtěla poděkovat Vaší firmě a hlavně těmto dvěma milým chlapcům.Budem na ně rádi vzpomínat.