Letos opět na startu cyklo závodů ve Stupně

Neměli jste vloni možnost potkat se s námi na XCO závodech horských kol ve Stupně? Nevěste hlavu, i letos jsme se totiž stali hrdým partnerem závodů horských kol.

Od 25. března 2023 se můžete s naším logem potkat na všech závodech AC Heating cup 2023 – amatérského poháru Plzeňského poháru horských kol a běhu.  

Jak už oficiální název prozrazuje letos to nebude jen ježdění na horském kole, ale do hry se dostanou i běžci a jezdci všech věkových kategorií  třeba i na gravel kolech. Jste mezi nimi? Chcete si přijít poměřit síly s ostatními? Nebo jen tak? Podívejte se na harmonogram závodů a vězte, že se letos hraje o ceny v celkové hodnotě přes 770.000 Kč! Navíc ambasadorem celého poháru je současný nejlepší jezdec Ondřej Cink, kterého budete moct ve Stupně osobně na závodech vidět.

AC Heating Cup 

Pohár Plzeňského kraje horských kol 2023

25. 3. Stříbro
23. 4. Město Touškov
6. 5. Rakovník
28. 5. Domažlice
17. 6. Klatovy
25. 6. Špičák
5. 8. Stupno
26. 8. Aš
10. 9. Čerchov
16.9. Plzeň

Letos opět na startu cyklo závodů ve Stupně 1

Kompletní detaily k závodům, přihlášky a pravidla najdete na webu www.pal-mtb.cz.

Kdy se přijít podívat na Profivodu?

Přestože celý rok řešíme problémy s vodou napříč celou republikou, rádi se s Vámi potkáme na mistrovském kole 5.8. ve Stupně. Kdy a jak si brzy upřesníme, proto uděláte nejlépe , když budete sledovat Profivodu na sociálních sítích: