Realitní podcast Jana Štěpánka: REALITCAST na téma Voda, vrty, studny

Profivoda REALITCAST

Jak zajistit vodu po generace? Pozval jsem si majitele společnosti Profivoda, Patrika Pavlíka a Tomáše Josífka, odborníky na vodu, studny, vrty a vše, co s vodou souvisí. Pokud máte nebo kupujete pozemek nebo dům, bude tato epizoda pro vás určitě zajímavá. Z mé zkušenosti realitního makléře vím, že vodu na pozemku řeší každý. Honza Štěpánek, realitní makléř

REALITCAST

Jak připravit nemovitost k prodeji, jaké jsou nejčastější chyby při prodeji nebo koupi nemovitosti, jak poznat dobrého realitního makléře? Odpovědi na tyto otázky a zajímavé informace o domech, bytech, financování a realitách si poslechněte v epizodách realitního podcastu.

Více o Realitcastu: www.janstepanek.cz/realitcast

Realitní kancelář TAURUM reality

Profesionálové s více než 300 prodanými nemovitostmi.

Více na https://www.taurumreality.cz/

TAURUM finance

Řeší realizaci hypotéky na nákup nové nemovitosti, výstavbu rodinného domu nebo refinancování stávajících úvěrů na bydlení. Provedou zákazníka celým procesem od počáteční konzultace jeho představy, přes nalezení nejlepšího řešení, pomoc s administrativou spojenou s vyřizováním hypotéky, kontrolou smluvní dokumentace a pomoci při podpisu smlouvy a čerpání úvěru. Zároveň hlídají následné podmínek po čerpání, protože podpisem hypotéky v bance celý proces nekončí, ale začíná.

Více na http://taurum.cz