Rozbory vody po celé ČR - Profivoda

Laboratorní
rozbory vody

Když jde o řešení vody, vždy je potřeba začít laboratorním rozborem vody. Naše sběrná místa jsou vám k dispozici po celé České republice a od kvalitního rozboru vody vás tak dělí jen nabrání vzorku.

Rozbory vody po celé České republice bez problému

Naše sběrná místa po celé České Republice jsou vám k dispozici. Kamkoliv jinam dojedeme, nebo se s vámi dohodneme na způsobu doručení vzorkovnic a provedení náběru vzorků pro rozbor vody přímo u vás. Fungujeme po celé České Republice.

Jaké rozbory vody si u nás můžete objednat?

Nabízíme následující rozbory vody:

  • základní rozbor
  • krácený rozbor
  • úplný rozbor
  • rozbor teplé i studené vody
  • rozbor vody v bazénu
  • rozbor odpadních vody

Všechny rozbory děláme v souladu s vyhláškou 252/2004 Sb., 254/2001 Sb., 428/2001 Sb. a všech jejich příloh.

Rozbor pitné vody pro soukromé osoby / účely

Zajímá vás, zda je voda pitná a neobsahuje bakterie ze sousedova septiku či neobsahuje nebezpečné dusičnany? Pak právě pro vás je vhodný krácený / informativní rozsah rozboru pitné vody.

Provedeme rozbor vody ve vaší domácnosti nebo domku, který vám ukáže, jakou vodu pijete či užíváte. Vzorky provádíme v akreditované laboratoři s atestem.

Rozbor pitné vody pro firmy / firemní účely

Jste provozovatelem restaurace, ubytovny, hotelu, penzionu, kavárny nebo podniku a používáte zdroj vaší pitné vody pro zákazníky nebo zaměstnance? Pak máte zákonnou povinnost pravidelně dokládat úřadům kvalitu pitné vody podle vyhlášky. Pro vás je určený rozbor pitné vody dle vyhlášky 252/2004 Sb.

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody