Rozbor pitné vody - Profivoda

Rozbory pitné
vody

Rozbor pitné vody je základem vyřešení jakéhokoliv problému s vodou.

K čemu rozbory pitné vody slouží?

Vykazuje-li pitná voda náhle i postupně nezvyklý zápach, barvu nebo jinou chuť, s rozborem zjistíte přesně, kde je problém.

Pitná voda je, dle zákona 258/2000 Sb., zdravotně nezávadná voda, která ani při trvalém požívání nevyvolá onemocnění nebo poruchy zdraví. Jsou pro ni stanoveny hygienické limity a v případě jejich překročení se o pitnou vodu již nejedná.

A právě tehdy přichází na řadu rozbor, který umožní tyto hodnoty určit.

Jak se nabere vzorek a jak dlouho rozbor trvá?

Po dohodě k vám přijde náš odborník, který odebere vzorek jednak vody, ale i zeminy a kalu. Výsledky se následně zpracují v akreditované laboratoři a přibližně během týdne je rozbor u konce a vy se dozvíte, zda je voda ve vaší studni pitná.

Proč se obrátit kvůli rozboru na nás?

Víme, že rozbor pitné vody je nesmírně důležitým úkonem, ale zároveň chápeme časové vytížení našich klientů. Celý proces rozboru vody jsme tedy pro vás zjednodušili do jediného kroku: stačí nás pouze kontaktovat, a to za pomoci e-mailu nebo telefonicky. My za vámi přijedeme a o nezbytné náležitosti spojené s rozborem vody se postaráme.

Využít našich služeb můžete po celé ČR, jelikož máme napříč republikou několik poboček. V případě, že vaše voda nebude vyhovovat kritériu „pitná”, sami vám po dokončení rozboru navrhneme ideální řešení a přizpůsobíme jej i vašim finančním možnostem.

Zakládáme si na profesionálním a vstřícném přístupu ke klientům, proto se kalkulaci dozvíte vždy s dostatečným předstihem, stěžejním bodem naší práce je budování vzájemné důvěry. Opřít se můžeme o mnoholetou zkušenost a stabilní zázemí.

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody