Recenze - Profivoda

Recenze

Na spokojenosti našich zákazníků si zakládáme a dobrých vztahů s nimi si ceníme nadevše. Na této stránce jsme vybrali některé z recenzí, které jsme za ta léta nasbírali.

Marta Hájková
Read More
Chtěla bych Vám moc poděkovat za provedení práce - čištění vrtané studny v lokalitě Chrást nad Sázavou. Velmi hodnotím skvělou a profesionální práci Vašich zaměstnanců, komunikaci (skvěle nám vše vysvětlili a poradili).

Jsem moc ráda, že jsem zvolila Vaši firmu a doporučím tuto volbu všem známým. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci.
Jitka Bílková
Read More
Po dlouhé době firma, která udělá co slíbí. Rychlá domluva.
Jaromír B.
Read More
Vážený pane řediteli Vaší společnosti Profivoda,

dovolte mi,abych vyjádřil velké poděkování za realizaci vrtu a zřízení celého projektu na klíč,v obci Lučice u Chudenic. Opravdu se skláním, před Vašimi zaměstnanci, s jakou ochotou, profesionalitou odvedli zakázku. Jsme již staří invalidé a o vodu jsme přišli loni na podzim. Objednali jsme si Vaši firmu na základě recenzí. Od první konzultace s panem Bláhou a následně panem Fryčem, vše probíhalo naprosto úžasně. Vaše jednotlivé čety jsou skuteční odborníci a nejen to. Překvapila mně vstříctnost ochota,slušnost s jakou práci vykonali, neznám sice jejich jména, ale vrtací četa, čerpací zkouška a následné zapojení vrtu do domu bylo na vysoké úrovni a provedeno dokonale. Přece jen bych chtěl vyzvednout ochotu pana Petra Fryče,kterému jsem vylíčil naši zoufalou situaci kdy jsme skoro rok bez vody. Zareagoval velice ochotně a rychle, tak finále zapojení bylo brzy a jak je u Vaší firmy zvykem-provedeno perfektně.

Ještě jednou děkuji celé Vaší firmě!Měli jsme za život dost různých firem na jiné práce,ale Vaše je prostě nejlepší.

S pozdravem Jaromír B.
Rylich Vladimír
Read More
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat četě vrtařů, kteří mi v Dobrovici vyvrtali studni. Pracovali profesionálně, každý věděl co má dělat a plně naplnil název vaší firmy profi - voda.

Chtěl bych se určitě zmínit o vašem pracovníkovy p. Bláhovy s kterým jsem byl v jednání více jak rok. Budu vaší firmu doporučovat svým známím a kamaradům.
Pavel Josef
Read More
100% spokojenost s dodanou službou a montáží. Děkuji.
K. Koťátková
Read More
Dobrý den, vyvrtání vrtu proběhlo z mého pohledu laika naprosto v pořádku. Je vidět, že vaši vrtaři jsou profesionálové, vše měli připraveno a pracovali s velkým nasazením až do večera.
Marie a Jiří Mrázkovi
Read More
Dobrý den, my děkujeme za spolupráci a ochotu z Vaší strany.
Janka Bouša Mlynárová
Read More
Děkujeme Vám za studnu, úpravu vody, trpělivost atd ...atd. Jste supr - kluci vědí, co dělají. A hlavně jsou fér, spolehlivý a se srdcem na pravém místě 🙂 🙂
Jaroslav K.
Read More
Chci napsat pár řádků ohledně filtru... Vždy jsem byl zastáncem zdraví a vitamínových doplňků, jako prevenci piji bylinky, zeleninové šťávy a přírodní vitamíny. Přesto, že tyto doplňky užívám, tak jsem někdy cítil únavu. Od té doby, co piji ionizovanou filtrovanou vodu z vašeho filtru na pitnou vodu, cítím markantní rozdíl. Necítím zkoro žádnou únavu, mám více energie a užívám méně vitamínů. Nechtěl jsem tomu věřit, že takto filtrovaná voda může radikálně změnit fyzicky mé tělo a zároveň i psychiku.
Gustav Varecha
Read More
Dobrý den, rád bych poděkoval za instalaci filtračního zařízení dne 12.3.2020 v mém rekreačním domku na Lipně. Váš technik byl velmi profesionální, vstřícný a svědomitý. Bylo vidět, že ho práce baví a rozumí ji.
Jaromír Blinka
Read More
Realizaci vrtu mi prováděla tato firma. Musím smeknout před profesionálním, vstřícným přístupem vedení firmy a v neposlední řadě vrtací četě. Velice ochotní, vstřícní - nic pro ně nebyl problém. Mohu s klidným svědomím konstatovat, že tohle jsou opravdoví profíci. Chci vyjádřit velké poděkování.
Martin Malý
Read More
Dobrý den, chtěl bych touto písemnou formou poděkovat za zajištění a provedení vrtu i v této ne zrovna příznivé době. Děkuji jak vám tak i skvělým vrtařům, kteří dle mého názoru provedli svoji práci profesionálně, ničeho se nezalekli a dokonce byli ochotni odpovídat i na mé zvídavé otázky :-).
Richard Ferfecki
Read More
Děkuji za spolupráci! Měli jste profesionální přístup a vše proběhlo hladce a s úsměvem.
Dětský tábor
Read More
Moc děkujeme za pomoc s odstraněním problémů. Vše funguje. S pozdravem tábor Manětín
Tomáš Chroust
Read More
Zdravím, po našem telefonátu zasílám v příloze rozbory před a po Vámi instalované UV lampě. Přiznám se, že mně výsledek dost překvapil a nečekal jsem až takovýto výkon. Spíš že se dostaneme někam na polovinu.

Chválím Váš přístup ohledně instalace a hlavně zpětné vazby ohledně toho jestli vše opravdu funguje jak má.
Hana K.
Read More
Zkušenost s pitím přefiltrované a ionizované vody mám velice dobrou. Tato voda je chutná, při pití máte pocit, že je živá (ve srovnání s balenými vodami), bezbarvá i po načepování (žádné prvotní zabarvení chlorem).

Odraz na našem zdraví je patrný - jedenáctiletý syn delší dobu nemarodí (žádná chřipka ani zažívací problémy), atopický ekzém se mu zlepšuje. To samé u mne. Opravdu mohu doporučit. Uděláte něco pro své zdraví a voda je základ.
Monika Hoblíková
Read More
Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vaší společnosti za přístup při zajištění a vlastní realizaci vrtu. V první řadě bych chtěla poděkovat Vám za skvělé jednání, komunikaci a vůbec za profesionální a současně lidský přístup k nám jako k zákazníkovi.

V druhé řadě bych chtěla vyzdvihnout práci vrtací čety. Své práci rozumí, jsou ochotní, vstřícní a samozřejmostí je opět profesionální přístup. Naše spolupráce ještě určitě nekončí, budeme s vaší firmou i nadále spolupracovat při dokončovacích pracích. Ještě jednou moc děkuji a určitě vás budu doporučovat dále.
Lenka Soukupová
Read More
Ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální práci Vaší firmy....prohloubení a čištění kopané studny v Modřejovicích. Velice ochotní,vstřícní a rychlí. Jsem ráda,že jsem zvolila právě Vás. Doporučuji každému... 🙂
Jaroslav Klabík
Read More
Spolupráce s firmou Profivoda je vždy v pořádku.To co slíbí vždy dorží.
VS
Read More
Přeji hezký den, děkuji Vám všem za ochotu, která se jen tak všude nevidí, jste opravdu všichni profici a těším se na další spolupráci.
Eva
Read More
Moc děkuji za studnu a vám také děkujeme. Nikdo jiný by to nevyvrtal, budeme vás chválit i tam, kde vás neznají 🙂
Kučera
Read More
Dobrý den, velice si vážím Vaší práce. Vaši zaměstnanci ve dnech 24. - 25.3.2020 prováděli na akci Stvolinky průzkumný vrt. Přístup k jejich práci velmi zodpovědný a odborný. Není nutné lhát, jste prostě perfektní slušní a soldiní firma. Budu všude doporučovat a těším se na další spolupráci.
Marcela ŘíhováFinanční manažer
Read More
Hezký den pane Josífku, chtěla jsem Vám poděkovat jménem celé naší rodiny za Váš přístup a rychlé řešení pitné vody z naší studny.

Nyní pijeme opravdu výbornou vodu, všichni jsou spokojeni a moc si ji pochvalují. Takže patří Vám chvála a děkujeme.
Jan Neubauer
Read More
Dobrý den, musím říct, že jsme spokojeni. Vodní kámen je pryč 🙂 Ještě provedeme nějaké opakované měření jak se to chová a možná trochu minerálů přimícháme. Myslím že nám to vyšlo jako 0,5mmol nebo 0,05mmol už nevím ... Každopádně dobrý, tak díky!
Eremiáš
Read More
Dobrý den, vrtaři byli úžasný a moc ve všem ochotný a slušný přístup. Odvedli z mého laického pohledu super práci a jsem moc spokojen. Určitě se ozvěte ohledně možných dalších postupů, děkuji.
Luboš Leopold
Read More
Dobrý den dovolte, abych Vám tímto poděkoval za realizaci čištění studny. Nejen přímo technici, kteří provedli samotnou práci, ale i Váš celý tým fungoval skvěle. Vše jste zařídili v rekordním termínu a profesionálně. Děkuji Všem kteří se na podíleli a přeji mnoho zdraví v současné době tolik potřebného a mnoho úspěchů v další práci.
Roman L.
Read More
Děkuji za profesionální přístup vašich zaměstnanců, mate opravdu supr lidi!
Eva Černá
Read More
Již nám teče čistá voda, DÍKY FIRMĚ PROFI VODA! Velmi vydařená AKCE - Kuřim, dne 31.8. a 1.9. 2020, čištění vrtu a studny. Klobouk smekám pánové: Vlastimile a Honzo, jste sehraní, umíte vzít za práci, které rozumíte a poradíte si s každou nástrahou i nepřízní počasí a to vše s úsměvem a ochotou. Děkuji také panu Draškocimu za perfektní přípravu a podané informace. Těším se na montáž úpravny vody a věřím, že se nám již písek do řádu nedostane. Ať se vám všem daří. Manželé Černí
Jaroslava Daňková
Read More
Dobrý den,dnes u nás doma proběhlo čištění studny Vašimi pracovníky.Jeden se jmenoval křestním jménem Vlastik a druhý Jan.Chlapci pracovali poctivě,byla jsem skoro celou dobu s nimi,ne proto abych je kontrolovala,ale byla jsem zvědavá jak takové čištění probíhá.Kluci byli milí,vstřícní i radou přispěli.Měla jsem ze všeho obavy,ale hoši mě hned po příjezdu obav zbavili a svoji práci odvedli perfektně.Proto bych chtěla poděkovat Vaší firmě a hlavně těmto dvěma milým chlapcům.Budem na ně rádi vzpomínat.

S pozdravem Jaroslava Daňková

Kontaktní formulář

Zavolejte si o konzultaci komplexního řešení vody

Novinky ze světa vody